Ana Sayfa » Genel » Sinem Kobal Hastane Katını Kapattı

Sinem Kobal Hastane Katını Kapattı

32 yaşındaki Sinem Kobal 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmiştir. Çiftin mutlulukları görülmeye değerdir, şimdiye kadar haklarında neredeyse hiç kötü haber çıkmamıştır.
Genelde ünlü çiftler hakkında yapılan ayrılık haberleri Sinem ve Kenan çiftinin yanına bile yaklaşmamıştır. Çift evlilik hayatlarını genelde gözlerden uzakta yaşamayı tercih etmiştir ve 2020 yani bu sene Sinem Kobal'ın hamile olduğu haberi alınmıştır. Bu haber tüm hayranlarını çok mutlu etmiştir. 21 Ekim Çarşamba günü öğlen saatlerinde çiftin Lalin isminde bir kız bebekleri dünyaya gelmiştir.

Hastaneden Çıkarken Objektiflere Yansıdılar
Sinem Kobal, doğumu gerçekleştirdikten bir gece sonra eşi Kenan İmirzalıoğlu ile Taksim'deÖzel Acıbadem Hastanesi'nden çıkarken objektiflere yansıdı. Çiftin mutlulukları yüzlerine yansımıştı, pandemi sürecinden dolayı kameramanlara mesafeli olmaları gerektiğiyle alakalı uyarılarda bulunmayı da ihmal etmediler. Kenan İmirzalıoğlu o esnada bebeklerini pusetinde taşıyordu ve Sinem Kobal hastane katını kapattı iddiasına yanıt verdi.

Normal Doğum Yapmış
Sinem Kobal açıklama yaparken suda doğum yapmadığını da belirtti ve iddiaları yalanladı. Normal doğum yaptığı için hastanenin ona özel ayrılan katını kapattığı söyleniyor. Bunun nedeni, çift pandemi sürecini en az hasarla atlatmak istiyor. Üstelik bebekleri dünyaya geldiği için daha fazla tedbirli davranmaya çalışıyorlar. Bu konuyla alakalı açıklama Kenan İmirzalıoğlu'ndan geldi. Olayın tamamen pandemi şartları doğrultusunda hareket ettiğini vurguladı. Bunun hastanenin tedbirleri arasında yer aldığını da belirtti. Çiftin sadece ailesinden iki kişi ziyarete gelebildi, eş, dost ziyareti yapılamadı.

Kibarlığını Bozmadı
Basın mensuplarının sorularını yanıtlarken Sinem Kobal sessizliğini korudu ancak Kenan İmirzalıoğlu gayet sakin, kibar ve mutlu cevaplar verdi. Eşini doğum sürecince ve sonrasında hiç yalnız bırakmadığını da belirtti. Hastane katını kapatmaları konusunun onların özel isteği olmadığını vurguladı, pandemi sürecinde olmasaydık böyle bir tedbir de almazdık diye belirtti. Fakat gelen haberlere göre o kat sadece hemşire ve doktorlara açık olacak şekilde kapatılmış.

Misafirler İçin Ayrı Oda
Tüm bu açıklamaların dışında, çiftin misafirleri için hastanede 5 ayrı oda tuttuğu da öğrenildi.

Eşinin üzerine titreyen İmirzalıoğlu;

Eşine Bodrum'dan Villa satın almıştı. Yüzme havuzu ve spor alanı için özel alan ayarlamışlardı.

Yani bu kadar tedbirli bir ailenin katı kapatmak istemesi oldukça normal gözüküyor.

sinem kobal, kenan imirzalıoğlu, lalin imirzalıoğlu, sinem ve kenan, sinem kobal hastane,
23.10.2020 Genel

Yorum Yaz

İsminiz:


Yorumunuz:
(Küfür ve Tehdit içeren yorum sahipleri hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır. IP Adresleri anlık olarak kaydedilmektedir.)
Yorumlar Yükleniyor
 

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.
İstek ve Şikayetleriniz için E-mail:admin{et}sensiz.com