Ana Sayfa » Genel » Metro Turizm Muavini

Metro Turizm Muavini

Ülkemizdeki bilinen otobüs şirketlerinden olan Metro Turizm, geçtiğimiz günlerde yine cinsel istismar uygulayan muaviniyle gündeme geldi. 
Muavin, 17 yaşındaki kız çocuğunun hizasındaki koltuğa oturarak cinsel organına dokunmaya başladı. Genç kız olanları videoya çekerek şikayetçi oldu.

17 Yaşındaki Genç Kız Muavinin Cinsel İstismarına Maruz Kaldı
Her geçen gün artan kadın cinayetlerinin yanında, cinsel istismar, taciz ve tecavüzler de artarak devam ediyor. Edirne’den kalkan Metro Turizm otobüsü, İstanbul istikametinde yol alırken, olayın mağduru genç kızın sürekli otobüs içerisinde yeri değiştirilmiş ve sürekli HES koduyla ilgili sorular sorulmuş. Rahatsız edilerek, koluna dokunarak elle taciz eden muavin, bir süre sonra genç kızın hizasındaki koltuğa oturarak, cinsel organına dokunmaya başlamış. Genç kız, bu durumdan rahatsız olarak, elinde kanıtının olması gerektiğini düşünerek, bu iğrenç davranışı yapan muavini kayda almış.

Twitter’da Gündem Oldu
Sosyal medyada da büyük ses getiren bu olay, twitter gündemine de oturdu. Hashtag kullanarak paylaşım ve boykot yapan kullanıcılar, Metro Turizmin ikinci kez karıştığı cinsel istismar durumu karşısında, #MetroTurizmKapatılsın mesajları yayınladı. Genç kızın annesi, kızının daha 17 yaşında olduğunu, reşit olmadığını belirterek, bu durumun cezasız kalmasını istemediğini belirtti.

Metro Turizmin Bencil Açıklaması
Olaydan hemen sonra açıklama yapan Metro Turizm, akla durgunluk veren cümleler kurdu. Kurduğu cümleler işletmeyi korumak amacıyla yazılmış birkaç kelimeden başka bir şey değildi. Bu cümleler arasında:

  • Çalışanın sigortalı işçisi olmadığını,
  • Markanın kötü etkilendiğini,
  • Marka değerinin zedelendiğini bulunuyor.

Sigortasız işçisi olduğu için muavinden kendisini sorumlu tutmayan Metro Turizm, taşeron işçilerin de davranışlarından sorumlu olduğunu öğrenmeli. Markanın kötü etkilendiğini ve zedelendiğini düşünen mesaj yazan kişi, daha önceki durumda da kendilerini korumak için oldukça çaba sarf etmişti.

Cinsel İstismarcı Muavin Tutuklandı
Olaydan etkilenen, tacize uğrayan genç kız, muavinden şikayetçi oldu. Edirne’de bulunan emniyet müdürlüğü ve Keşan ilçe emniyetinin ortak yürüttüğü soruşturma sonucunda, 31 yaşındaki Hakan Ç. Yakalandı ve tutuklandı. Paylaşımı kaldırın mesajı veren Metro Turizm, cinsel istismarın ve tacizin üstünü kapatarak konunun hiç yaşanmamış gibi davranılmasını istedi.

MetroTurizmKapatılsın, metro turizm rezilliği, metro turizm muavin, metro muavin mastürbasyon, metro turizm cinsel istismar,
26.10.2020 Genel

Yorum Yaz

İsminiz:


Yorumunuz:
(Küfür ve Tehdit içeren yorum sahipleri hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır. IP Adresleri anlık olarak kaydedilmektedir.)
Yorumlar Yükleniyor
 

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.
İstek ve Şikayetleriniz için E-mail:admin{et}sensiz.com