Ana Sayfa » Genel » Çay Gerçekten Harareti Alır Mı?

Çay Gerçekten Harareti Alır Mı?

Bunaltıcı ağustos sıcaklarında serinlemek için denediğimiz türlü şeyler var. Herkes bir klima bulup karşısında keyif yapma lüksünde olmuyor maalesef.


Bizler orta kesim olarak vantilatörün 2 dakika sonra sıcak üflemesine maruz kalıyoruz. Serinleyelim derken kendimizi daha fazla yakıyoruz farkında değiliz. Bunun için size tavsiyem bırakın günümüz teknolojisini kenara yıllardır her derde deva olan çay çare olsun bu derdimize de :) Hem yalnızlığımızı paylaşır hem hararetimizi alır. Çay tutkunusun ondan böyle havadan konuşuyorsun diyenler de olacaktır. Ama bu bilimsel olarakta kanıtlanmış bir durum. Sıcağı sıcakla mı alalım diye düşünmeyin. Araştırmalara göre ısınan vücudumuzu sıcak içecekler içerek terletip vücudumuzdaki ısıyı düşürebiliriz. Buda hararetimizin düşmesine yardım edecektir. Keşke bir demlik olsa da içsek diyenleri duyar gibiyim. O zaman herkese benden çaaay :) Hüseyin abimize de buradan selamlar:)

çay harareti alır, çayın faydaları, çay hararet, çaycı hüseyin,
11.09.2017 Genel

Yorum Yaz

İsminiz:


Yorumunuz:
(Küfür ve Tehdit içeren yorum sahipleri hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır. IP Adresleri anlık olarak kaydedilmektedir.)
Yorumlar Yükleniyor
 

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.