Ana Sayfa » Genel » Alişan Yine Ölümden Döndü

Alişan Yine Ölümden Döndü

Alişan ünlü bir program sunucusu, oyuncu ve aynı zamanda şarkıcıdır. Gerçek ismi Serkan Burak Tektaş olarak biliniyor fakat genellikle sahne adıyla yani Alişan ile anılmaktadır. 
19 haziran 1976 doğumlu olan ünlü oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen ise Bingöllüdür. Farklı tarzlarda şarkılar seslendiren ünlü şarkıcı aynı zamanda birçok ödüle layık görülmüştür. Cennet Mahallesi dizisiyle zamanında adından çok söz ettirmiştir. Bu gibi birden fazla dizide rol almıştır.

Alişan Ölümden Döndü

Ünlü oyuncu Alişan ölümden döndü. Programda boynundaki morluklardan bahseden Alişan merak konusu oldu. Acaba Alişan'ın başına neler geldi? Alişan'ın boynundaki morlukların nedeni estetik bir operasyon olarak biliniyor. Önceden yaptırılan yağ aldırma operasyonu nedeniyle Alişan zor zamanlar geçiriyor. Boynunda ve vücudunda operasyona kaynaklı morarmalar mevcut ve bu morluklar ciddi olarak değerlendirilmektedir. Sevdiği arkadaşına yaptırdığı operasyonun sonucunda dış görünüşün yanı sıra iç organlarda hasar görme riski de mevcuttur. Bu süreçten dolayı Alişan yakın ve güvendiği arkadaşına dava açarak süreci mahkemeye taşıyor.

Alişan Araba Kazası

Ünlü oyuncu Alişan ailesinin de içerisinde olduğu araçla kaza yaptı. İzmir yolu ikametgahı üzerinde seyahat eden Alişan ve ailesinin durumu ve sağlıkları yerinde. Aracın içerisinde eşi, oğlu ve oğlunun bakıcısı bulunuyordu. Oğlunun bakıcısı da bu olayı ufak yaralanmalar ile atlattı. Kazanın nedeni olarak bilinmeyen bir nedenden dolayı aracın lastiğinin fırlamasının kazaya neden olduğu biliniyor. Olayın değerlendirilmesi için jandarma ekipleri gönderildi. Alişan yaptığı açıklamalarda ilk defa kaza yaptığını ve ailesi içinde korktuğunu dile getirdi. Ölümden döndüklerini dile getiren ünlü oyuncu sağlıkları yerinde olduğu için oldukça mutlu.

Alişan Topuklu Ayakkabı Giydi Başına Neler Geldi?

Ünlü oyuncu yakın arkadaşı Çağla Şikel ile sunduğu programda topuklu ayakkabı giydi. Peki, başına neler geldi?

Şu şekilde eğlenceli anlar yaşandı:

  • Alişan partneri Çağla Şikel'in ayakkabılarını giydi ve zor anlar yaşadı.
  • Yürümekte zorlanan Alişan programa renk kattı.
  • Programda eğlenceli ve zorlu anlar yaşandı.

Alişan topuklu ayakkabılar nedeniyle düşme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Ünlü oyuncunun zor anları görüntülendi.

alişan, cennet mahallesi, serkan burak tektaş, alişan kaç yaşında,
18.12.2020 Genel

Yorum Yaz

İsminiz:


Yorumunuz:
(Küfür ve Tehdit içeren yorum sahipleri hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır. IP Adresleri anlık olarak kaydedilmektedir.)
Yorumlar Yükleniyor
 

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.
İstek ve Şikayetleriniz için E-mail:admin{et}sensiz.com