Ana Sayfa » Genel » Akrep Dizisi Oyuncuları - Kırmızı Oda Meliha Akrep Dizisinde

Akrep Dizisi Oyuncuları - Kırmızı Oda Meliha Akrep Dizisinde

Dizinin en çok merak edilen kısmı oyuncuları idi ve bekleyiş dizinin yayınlanması ile sona erdi. Akrep, muhteşem oyuncu kadrosuyla ilgi odağı olmayı başardı. 
Star TV'nin Akrep dizisi ilk bölüm izleyicisi ile buluştu. Konusu itibarıyla en çok konuşulanlar arasında yer alan dizi, adından da anlaşıldığı üzere gördüğümüz an bile tehlike çanlarını çalmayı başaran akrep, zehirli bir hayvan olarak bilinmekte ve zehrini düşmana karşı akıtmasından dolayı dizinin isminin verilmesine esin kaynağı olmuştur. İki güçlü kadının gücünü gösteren olay örgüsü ile sevenleriyle buluştu. Ayrıca dizinin yönetmeni Gökçen Usta olurken senaryo Erkan Birgören olmuştur.

Dizi Oyuncuları Kimlerdir?

Perihan- Demet Akbağ: 23 Aralık 1959’da Denizli’de dünyaya gelmiştir ve 13 yaşındayken İstanbul’a taşınmıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk kariyerine ilk adımı atmıştır. Rol aldığı başlıca diziler: Akrep, Menajerimi Ara (konuk oyuncu), Analı Oğullu, Sen Harikasın vs.

Ferda- Evrim Alasya: Evrim Alasya 1979 İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Akrep dizisinde Ferda karakterini canlandırmaktadır. En son Kırmızı Oda adlı dizide büyük heyecan uyandıran Meliha adlı karakteriyle büyük ilgi toplamıştır ve oyuncunun yeni dizisi Akrep'le herkes oyunculuğuna hayran kalacak.

Fikret- Bekir Sıtkı Aksoy: 18 Mart 1969’da Ankara’da dünyaya gelen oyuncu, üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar bölümünde almıştır. Doktorlar dizisi ile izleyiciler tarafından büyük beğeni kazanmıştır.

Aras- Yusuf Çim: 26 Eylül 1991’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çilek Kokusu adlı dizide rol almıştır.

Duru-  Aslı Melisa Uzun: 28 Temmuz 1995’da Ankara’da doğmuştur. 2015 senesinde 'Miss Turkey Universe' seçilmiştir.

Ayşem- Beril Pozam: 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır.

Hacer- Demet Gül: 19 Nisan 1982 doğumlu olan oyuncu Almanya'da doğmuştur.

İpek- Esila Umut: 2001 yılında İzmir’de doğmuştur.

Şahin- Taha Baran Özbek: 1998'de dünyaya gelmiştir. Kültür Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Merve- Müge Su Şahin: 2001 doğumlu olan oyuncu Ankara'da doğmuştur.

Ece- Ahsen Türkyılmaz: İstanbul'da dünyaya gelen küçük oyuncu 2014 doğumludur. Akrep dizisinde rol almaktadır.

kırmızı oda meliha, akrep dizisi oyuncular, akrep dizisi ferda,
18.12.2020 Genel

Yorum Yaz

İsminiz:


Yorumunuz:
(Küfür ve Tehdit içeren yorum sahipleri hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır. IP Adresleri anlık olarak kaydedilmektedir.)
Yorumlar Yükleniyor
 

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.
İstek ve Şikayetleriniz için E-mail:admin{et}sensiz.com