Ana Sayfa » Genel » Vampir nasıl olunur?

Vampir nasıl olunur?

Milattan önce binli yıllara dayanan vampirizm efsanesi, günümüzün popüler kültürü ile yeniden hayatımızda önemli bir yer tutmaya başladı. Lakin vampirizm gün geçtikçe ve popüler kültürün etkisinde kaldıkça bozulmaya ve mutasyon geçirmeye başladı. CERN yardımları ve BSHG' nin araştırmaları ile gerçek vampirizm, dört yıl süren uzun ve bilimsel araştırmalar sonucunda bazı tanımlar kazandı.
İşte bu araştırmalar ve sonuçları:


Öncelikle vampirler ölü değildir. VC17 virüsünün vücuttaki sindirim, sinir ve kas hücreleri üzerinde gerçekleştirdiği mutasyondan ortaya çıkmış bir hastalıktır vampirlik. VC17 virüsünün oluşum zamanı milattan önceki yıllara dayanıyor, özellikle ortaçağ da Avrupa'da yaygınlaşan bu virüs, halk tarafından hastalıklı kişinin şeytan ele geçirmiş gibi görülmesine sebep olmuş ve abartılı vampir efsaneleri ortaya çıkmıştır. Toplumda yanlış bilinen vampir özelliklerinden bazıları ve doğruları şunlardır:

- Vampirler güneş ışığına çıkabilir, güneş ışığına sadece alerjik boyutta duyarlılıkları vardır. Güneş ışığının vampir genli birine yapabileceği en büyük zarar deride dökülme veya kızarmalar ile nefes darlığı olacaktır.
- Sarımsak veya gümüşün vampirler üzerine herhangi bir etkisi yoktur.
- Pentagram ve diğer pagan işaretlerinden hoşlanmazlar. Pentagram bilindiği gibi bir pagan işaretidir ve kilise tarafından pagan dinine saldırı amacı ile pagan sembollerine şeytanı anlamlar yüklenmiştir.
Vampirizm doğaya karşıt bir durum olduğundan, vampirler pentagramı asla kullanmazlar.
- Köpek dişleri dikkat çekici uzunlukta değildir.
- Tenleri soluk değildir. Her ırktan vampir olabilir ( siyahî ve Asyalı dâhil ).
- Ölümsüz değildirler, maksimum ömürleri 600 yıl, ortalama ise 120 yıldır.
- Temel besin kaynakları kandır ama yemekte yiyebilirler. Kan ihtiyaçlarını genellikle hayvanlardan temin ederler ayrıca hayvansal kanda yeterince şeker bulunmadığı için gerekli şeker miktarı için bolca tatlı içerikli besin tüketirler.

Şimdi de doğru bilinen vampir özelliklerine bakalım:
- Karanlıkta görme yetileri insanlara oranla çok daha fazladır.
- 5 duyu organları oldukça hassastır. Çok iyi koku alabilir, çok kısık sesleri bile duyabilir ve çok uzakları görebilirler.
- Saf kan olanları altıncı hisse sahiptir. Buradaki altıncı his, karşısında bulunan insanın düşüncelerini ve duygularını hissetmektir.
- Fiziksel güçleri insanlara göre daha fazladır.
- Yaraları hızla iyileşebilir, yüksek rejenerasyona sahiptirler.


Vampirler kan ile nasıl beslenir ve nasıl daha güçlüdürler?
VC17 vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar. Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir. Vampir vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer. Kaslarda meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır, kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur. Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?
- Güneş ışığını sevmezler, zorunlu olmadıkça gün içerisinde dışarıda dolaşmazlar ya da gölge alanları tercih ederler.
- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.
- Gündüz uyumayı, gece yaşamayı tercih ederler.
- Gündelik işlere ve yaşam tarzına ilgili değildirler.
- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.
- Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır.
- Kana olan tutkuları nedeniyle sıklıkla dillerini ve dudaklarını dişleri ile kanatırlar, dudaklarında soyulmalar görülebilir.
- Kendilerinin bir yeri kanadığında mutlaka kanı az miktarda da olsa emerler.
- Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz, sakin ve asosyal görünen vampir, geceleri tam tersi özellikler kazanır.
- Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.
- Birçoğu geleneksel toplantılara uyum sağlamak amacıyla az miktarda Latince bilmektedir.
- Herhangi bir politik görüşün veya dinin aşırı fanatiği değillerdir.
- Cinsel istekleri fazladır. Cinsel ilişkileri kan beslenmesi ve geleneksel olarak iki şekilde olur. İlişki sırasında, doğal tepki nedeni ile ısırma, kanatma veya emme, ve bunun gibi alışılmadık davranışlar sergileyebilirler.
- Hayvanlar ile araları çok kötüdür, hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi, köpek, fare, kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.
- Vücutlarında güneş etkisiyle oluşan kızarmalar veya dökülmeler görülebilir. Bu genelde güneşe maruz kalan yüz bölgesinde, yanaklarda, alında ve ağız çevresinde olmaktadır.
- Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi, kahverengi, siyahımsı ve yeşil ). Ayrıca melez vampirlerin göz çevrelerinde sarılıklar görülebilir.
- Safkan vampirlerin saçları gençken beyazlamış olabilir.
- İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar, gözlerini sık sık kaçırabilirler, bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir. Ayrıca bu nedenle aynaya bakmaktan da hoşlanmazlar.
- Çoğu vampir şiddet dolu yapısını bastırmak için klasik veya yavaş senfonik müzik dinlemektedir. Sanılanın aksine vampirler siyah giyinerek, death metal dinleyen ve kendinden geçen tipler değillerdir.
- Sudan hoşlanmazlar.
- Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar. Metalik yapi, VC17 etkisindeki deriye zarar vermektedir. Deri bileklikler ise sorun teşkil etmemektedir.
- Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler, özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.
- Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler, bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.
- Hız ve güç olarak insandan üstündürler.
- Zeka ve bilgi düzeyleri ise yaşları ile orantılıdır.
- Bir vampir asla vampir olduğunu söylemez, bu konu katı kurallarla yasaklanmıştır.
- Hastalıkları çok kısa sürer, yaraları çabuk iyileşir.
- Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar.
- Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden, sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir. Unutulmaması gereken vampirizm bir yaşam biçimi değil, bir hastalıktır.
- Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.
- En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise, kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir, amacı yoktur. Üçüncü davranış, dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır. - Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar. - Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.

Günümüzde Durumlar
Vampirler varlıklarını ortaya çıkarmamak gayretindirler, tahmin edilebileceği gibi bu durum büyük bir kargaşa ve kaosa neden olabilecektir. Genellikle zengin veya orta halli olarak yaşayan vampirler kan ihtiyaçlarını özel olarak kurulan şirketler tarafından hayvanlardan elde etmektedir. Ancak insan kanıyla beslenen vampirler de vardır. Bu tür vampirler, vampir konseyi tarafından aranır ve gerekli görüldüğünde öldürülür. İnsan kanıyla beslenen vampirlerin fark edilmesi çok daha kolaydır çünkü gözlerinde kırmızı bölgeler oluşmuştur ve tırnak etleri kıpkırmızıdır.

Yönetenler Biliyor
Bir çok ünlü üniversitenin araştırmasına ve kanıtlar sunmasına rağmen, vampirizm olayı saklı tutulmaktadır. Amerikan hükümetinin sadece 2009'da Amerikan hastanelerinde kaybolan tonlarca serumun soruşturmasını nedensiz olarak durdurması, hükümetlerin vampirizm virüsü ile panik olmaması için, özel olarak ilgilendiğini göstermektedir. Hayvansal kan ile beslenen vampirler sorun teşkil etmemekte ancak hala kan ile beslenen vahşi vampirler, vampirizmin öğrenilmesi halinde büyük bir kargaşaya neden olabilecektir. Yale University'e göre dünyadaki toplam vampir sayısı hayvansal olanlar 12000, vahşi olanlar ise tam sayısı bilinmemekle birlikte 700 olmak üzere, yaklaşık 13000 civarındadır.

Sahtekârlık
Gençler arasında yaygınlaşan sahte vampirim akımının ise özentilik ve psikolojik hastalık olduğu belirtilmiştir. Öncelikle VC17 taşımayan biri vampir olamaz, ikinci olarak da bu gençlerin eylemleri sırasında yere çizdikleri pentagram ve tapınma şekilleri gerçek vampirizme terstir. Ayrıca belirilmesi gereken son nokta şudur ki; sık olmasa da her milletten ve dinden vampir olabilir.

BSHG genetik araştırma sitesinden alıntıdır, İngilizceden Türkçeye çeviren uludagsözlükteki arkadaşlara teşekkürlerimizi sunarız.

vampirizm, vampirin anlamı, vampir nasıl olunur, vampir nedir,
20.04.2013 Genel

Yorum Yaz

İsminiz:


Yorumunuz:
 1. Ddd5 - 10.04.2020 03:10
  dteet
 2. Zann ve ya nazz - 10.04.2020 01:18
  Dracula sende yeni mi çıktım başımıza
 3. Djdj - 10.04.2020 01:12
  Dudu
 4. draculaaaaaaaaa - 10.04.2020 00:20
  kendrick_lahey sadde istagram xdraculax ekle beni
 5. draculaaaaaa - 10.04.2020 00:15
  kendrick_lahey var ama sadde hesapım yok istagramda + ben cocuk degilim yaşım 28 benim sen beni ekle isdiyorsan
 6. draculaa - 10.04.2020 00:15
  kendrick_lahey var ama sadde hesapım yok istagramda + ben cocuk degilim yaşım 28 benim sen beni ekle isdiyorsan
 7. Ecrin kara - 9.04.2020 23:27:
  Hahahhahahahqh
 8. Şeftali suyu - 9.04.2020 23:03:
  Merhaba ben can vampirim diyenlerin anasının amını tokatlıcam
 9. Zann - 9.04.2020 21:20:
  Michael banada yazsana bakim sen ziwözisöspsmsğamaş küçük vampircik seni
 10. Zann - 9.04.2020 21:19:
  Yine hangi salak vampirim kafalarına giriyo
 11. Kendrick lahey - 9.04.2020 21:13:
  Sövmücem merak etme söylemem gerekenler var zadece
 12. Kendrick lahey - 9.04.2020 21:13:
  Önemli MK yaz
 13. Kendrick lahey - 9.04.2020 21:12:
  Yarından sonra bir daha ulaşma şansın olmucak bana Michael instgram hesabıma yazmayı unutma yarın veya bugün mutlaka yaz.
 14. Kendrick lahey - 9.04.2020 21:03:
  Michael instgram : kendrick_lahey Hesabıma yaz
 15. Fdk - 9.04.2020 21:01:
  Dkdk
 16. Kendrick lahey - 9.04.2020 20:05:
  Sitede kaç tane dracola var mk
 17. Xjxj - 9.04.2020 20:04:
  Ejej
 18. Ecrin kara - 9.04.2020 18:41:
  Dracula sana demedim.şu ben vampirim diyen kişi varya i347te ona dedim.bak böyle yazan dRACUlAAA YAZAN kişiye dedim ama olsun bende araştırıyorum eğer bişe Bulursam sana derim .sende bana dersin
 19. Kendrick lahey - 9.04.2020 18:29:
  Dracola real hesabın varsa instgram hesabıma yaz gruba eklim ama çocuk gibi hareketler yaparsan atarım grupdan instgram: kendrick_lahey
 20. ecrin kara bilgiye ulaşabilirsem adıcam buraya emin ol
 21. draculaa - 9.04.2020 17:26:
  ecrin kara araşdırmaya devam ediyorum
 22. draculaa - 9.04.2020 17:24:
  :D ben kaç aydır araşdırıyorum ama hiç bilgiye ulaşamadım vampir olmak için
 23. dracula - 9.04.2020 17:23:
  ben vampir değilim sadece araşdırma yapıyorum sizleri bilgi adıyorum sadece bende olmaya calışıyorum ama bitürlü olmuyor
 24. Hilal - 9.04.2020 13:06:
  arkadaşlar buraya arkadaşımın numarasını yazmışlar böyle paylaşıp Vampir olmak istiyen arasın +90 (541) 448 54 83 inanıp aramayın lütfen 128591127995128522
 25. Ecrin kara - 9.04.2020 10:36:
  Dracula acaba sen nasıl vampir oldun söyle bakım bzide bilelim
 26. ... - 9.04.2020 09:47:
  Vampir adlı kişi yalan söylüyor Vampir değilim birisi beni uyardı benim adıma numaramı siteye koymuşlar vampirmişim gibi davranıp vampir değilim rahatsız etmeyin..
 27. .... - 9.04.2020 09:46:
  Vamp adlı kişi yalan söylüyor Vampir değilim birisi beni uyardı benim adıma numaramı siteye koymuşlar vampirmişim gibi davranıp vampir değilim rahatsız etmeyin..
 28. Ahahmk - 9.04.2020 08:05:
  Sjdj
 29. Şeftali suyu - 9.04.2020 04:50:
  Sikimin suyunu için herkes vampir olmuş çok iyi
 30. Şeftali suyu - 9.04.2020 04:50:
  Sikimin suyunu için
 31. Avcı - 9.04.2020 03:26:
  şimdi önce türkçeyi öğren lütfen sonra toplum içinde konuş veya yaz ve hayır yazdıklarımı okusaydın vampirleri yukarıdan emir gelmeden öldürmeyeceğimi anlardın yaşım 21 normal bir ölümlüyüm seninle uğraşsam emin ol tek bir şey ile hayatını bitiririm bilip bilmeden konuşanlara ne olur bilirsin
 32. Avcı - 9.04.2020 03:22:
  Üzücü max yaşı 14 :(
 33. Vampir) - 9.04.2020 02:02:
  Vampir olmak istiyen arasın +90 (541) 448 54 83
 34. Izleyici - 9.04.2020 01:09:
  Gülüyorum:,)
 35. EOOOOO - 9.04.2020 00:53:
  VAMPİRSEN GEL BENİ VAMPİR YAP OZAMAN BALKONDA SIGARA İCİYOM AMIK VELETİ :D YOK YAŞ 200 YOK 150 YAŞINDAYMIŞDA ERHALDE ÇOK FİLİM İZLEMİŞİN ERHALDE BİDE BİZE DİYON FİLİM İZLİYON DİYE AMIK VELETİ O ZAMAN VAMPİR OLDUĞUNU KANKITLA VE YAZ ŞİMDİTEN
 36. eoooo - 9.04.2020 00:51:
  AVCI YALANINI SİKEYİM SENİN BEN ÖYLE BİŞE ARAŞDIRMA YAPSAK BİLE GELİP BİZİ ÖLDÜRMEN LAZIM YADA GELİP VAMPİR YAPMAN LAZIM SİKİYİM SENİN YALANI +15 16 YAŞ VELETİ İŞDE ::D
 37. Avcı - 8.04.2020 22:09:
  ailem ve ben avcıyım lütfen ön yargıyla yaklaşmadan önce okuyun arkadaşlar inanmayanlar olabilir ama karanlıkların ardında vampirden faszlası var emin olun ailemle 2 kere vampir avladım diğerleri arasından vampirler hiç bir şey diyebilirim ve avcılar ve vampirler arasında anlaşma var ne biz vampirlere bir şey yapıyoruz izin olmadan nede vampirler bize bir şey yapabiliyor +olarak şimdi diceksiniz neden bir avcı bu siteye yazsın bende bir zamanlar avcı değildim ben ailemin avcı olduğunu 2 yıl önce öğrendim bu sitede vampir varmı bilemem ama vampirlik sizin sığınız gibi değil olmak kolay ama inanın bana pişman olunucak yanları çok fazla neyse hepinize sevgiler..
 38. Kendrick lahey - 8.04.2020 20:18:
  Michael eğitimcinin de sen olduğunu biliyorum yıllar önce beni dönüştüreceni söyleyip hesabını kapamış tın
 39. Vamm - 8.04.2020 19:57:
  Michael burda kendinin vampir olduğunu söylerek ne elde ediyorsun..? Bizlerinde vampir olmak icin bazi sebeplerimiz vardir...
 40. Kendrick lahey - 8.04.2020 19:38:
  Michael amk her ben araştırma grubumu fullediğim zaman ortaya çıkıyon alttan alttan bana attığın lafları geri dönüştürür neyse 1 yıl önce geliyordun hani çayımı içcektin
 41. Ecrin kara - 8.04.2020 19:34:
  Michael sen nasıl vampir oldun lütfen cevap verir misin??
 42. Carrie - 8.04.2020 17:07:
  Michael müsait olduğunda iletişime geç lütfen instagram hesabım @bloodyhell249
 43. ndggss - 8.04.2020 13:49:
  Michael
 44. Ajdhjwgdhd - 8.04.2020 13:48:
  At yalanı sikeyim inananı micheal sen yalancı götten bacaklı malın birisin bu arada senaryo güzelmiş )
 45. Michael - 8.04.2020 13:26:
  Hola, personas come estas ? Aylardır yoktum buralarda malum konsey darbesi iç karışıklar ve aile savaşları... Görüyorum ki yine farklı kan gruplarından içmeye, kendinizi kesmeye ve saçma sapan büyüler ile benim gibi bizim gibi olmaya çalışıyorsunuz :D şuanki dünya gündeminden tabi evinize kapınız, canınız sıkılıyor anlayabiliyorum. Siz asıl 1918 lerdeki ispanyol gribi salgınını görecektiniz birkaç ayda milyonlarca insanı öldürmüştü gerçi bu salgınlar bizim işimize geliyor daha rahat avlıyoruz sizi bu yüzeden bu salgınıda sevmeye başladım :D Bakın safiler, sizin deyiminiz ile “Vampir” olma büyüsü diye bir büyü yok emin olun biz sizin Cinlerinizden daha tehlikeliyiz büyü müyü ile bizden biri olamazsınız Adeni direk tanrı lanetledi tanrının lanetini üzerinize almanız için büyüye cine değil direk tanrıyla görüşmeniz gerekir :D Bundan daha kolay yolu bizden birinin sizi yeterli bulup değiştirmesi başka bir yolu yok. Aile savaşlarında birçok yeni değişenler oldu hemen hemen 43 ü de bir hiç uğruna katledildi değişseydiniz sizde katledilecektiniz neyse ki İslam ülkelerine bizler giremiyoruz Tanrı sizin dininiz olan islama inanları koruyor bizlerden. Beni tanımayanlar şimdi der ki e sen türkçe nerden biliyorsun ? Ben nerdeyse 16 dil biliyorum 200 küsür yaşındayım bizim beynimiz sizinkinden çok daha hızlı çalışır çok daha kolay öğreniriz 1 dili öğrenmem 1 ayımı almaz ki 150-200 küsür yaşında birinin bu kadar dil bilmesi gayet normal aksanlarıyla konuşurum. Bizden biri olmanın yolunu yukarda anlattım bu 2 den başka bir çözümü yok. Büyü yok. Ayin yok. O kader klişe varlıklar değiliz. Google’a “Vampir” yazıp araştırdığınızda karşınıza çıkan tüm bilgiler yalan. Onların hepsini daha internet yeni bulunduğu zamanlarda bizler yazdık. Çünkü biliyorduk yeni nesilin bizi araştıracağını ve kendimizi riske atmadık. Zaten bize vampir de denilmez bu siz insanların oluşturduğu bir sıfat ve emin olun bize vampir demeniz hiç ama hiç hoşumuza gitmiyor. Sizin internetten bizim hakkımızda öğrendiğiniz her şey yalan, bizim hakkımızda internette 1 tek doğru bilgi yok ki izin vermeyizde yani hakkımızda hiç bir şey bilmiyorsunuz mitleri efsaneleri olayları hepsini biz uydurduk ve kendimizi koruduk. Bizi sadece bir efsane olarak anmanızı istedik ve bu hedefe de 85 ulaştık. Yani burda benden başka gerçek ölümsüz yok. Sadece ben varım. Burada yazılanlar hakkımızda hepsi yalan sıkıntıdan dün geceden beri okuyorum hepsini sonsuz zamanınız olunca ve uyumanıza gerek kalmayınca böyle oluyorsunuz, dünyanın her metrekaresine adım attığımdan artık yapacak bir şey bulamıyorum. Bizim dünyamız hayal ettiğiniz gibi değil, hiçbirimiz Damon Salvator değiliz, olamayızda. Kaderinizde varsa benim gibi biri olmak, kaçamazsınız, saklanamazsınız. Olursunuz. Yoksa bizden birini sokakta göremezsiniz. Saçma sapan işler yapıpta bizim imajımızı, klasik kont dracula filmlerine, abuk subuk korku film canavarlarına dönüştürmeyin, sizin bu boşa çabanızı izliyor ve gülüyoruz. Estuvimos de acuerdo amigos ?
 46. Parker - 8.04.2020 12:10:
  Dostlar grubu kapattım nedenini sormayın yinede gelmek isteyen arkadaşlara teşekkürler
 47. Jsjsjqjdhs - 8.04.2020 12:08:
  Gizli bilgi instagram versene
 48. Sw - 8.04.2020 08:52:
  Ww
 49. Snsk - 8.04.2020 02:04:
  Ddk
 50. Xmxkd - 7.04.2020 23:41:
  Jddj
 51. Kendrick lahey - 7.04.2020 22:14:
  İnstgram hesabıma yazsana o zaman
 52. Vamm - 7.04.2020 21:11:
  Araşdirma qurupuna katilmak istiyorum...
 53. Skskd - 7.04.2020 20:25:
  Djrj
 54. Kendrick lahey - 7.04.2020 18:42:
  Araştırma grubumuza gelmek isteyen dozy veya bana ulaşsın instgram: kendrick_lahey
 55. Dragon Knight - 7.04.2020 14:33:
  Vampirler veya kurt adamlar hakkında bilgisi olan biri varsa bana ulaşabilir mi ? instagram hesabım @dragon_knight17
 56. drak00 - 7.04.2020 02:16:
  varmpir araştırma sitesi biliyonuzmu arkadaşlar yaş 28
 57. GİZLİ BİLGİ - 7.04.2020 00:43:
  Vampir olmak istiyosaniz 0eraj negatif ve 0eraj pozitif kan bulun ve bir bardaga koyun kendi kaninizida icine koyup karistirin bardagi gece yatarken bad ucunuza koyun sabah kalktiginizda kan bardakta yoksa o gun aksami gece karanlik ve sessiz biyere gidin disarda oraya gelir ve seni isirir eger ikna edersen belki seni vampir yapar ama ikna etmesi zor bencE Vampir olduğunda insanlar senden korkacaklar kan içmeden yaşamayacaksın sevdiğin biri olmayacak şeytanın kölesi olacaksın bir canavar bir yaratık olacaksın şimdi söyle bu şartları kabul ediyorsan vampir ol ama şunu unutma vampir olursan sevdiklerine sırf kan içmek için zarar verebilirsin hatta öldürebilirsin BİR BAŞKA YÖNTEM: Neyse bir vampir olabilmeniz için sadece bilinç altınızı ikna etmeniz gerekiyor. Gece yatmadan ya da gün içerisinde vampir olduğunuzu hayal edeceksiniz mesela aynanın karşısında ne güzel upuzun dişlerim var falan diyin olmasa bile öyle davranın kan istiyormuş gibi yapın bir süre sonra (3-4 ay) bilinç altınızı ikna edince gerçek bir vampir gibi yaşamaya başlayacalsınız... SAYGILAR...
 58. dozz.y - 7.04.2020 00:35:
  VAMPIR OLMAK ISTEYEN ARKADAŞLAR İNSTGRAM @DOZZ.Y 8 NİSAN 05:35 BÜYÜK DOLUNAY YAKLAŞTI ZAMAN GEÇMEDEN ULAŞIN.
 59. Xnxx - 7.04.2020 00:13:
  Xnxx
 60. Xkxk - 6.04.2020 19:19:
  Dkdk
 61. Ndjdd - 6.04.2020 16:53:
  Udıd
 62. Oha - 6.04.2020 15:41:
  Yuh
 63. 1 - 6.04.2020 09:53:
  1
 64. Jdjd - 6.04.2020 06:59:
  Ay tipini mıncırırım ben bunun çok tatlı
 65. Jdjd - 6.04.2020 06:56:
  Ben yazdım cevap vermedi son attığı günderi ye baktım bişey yapmış olmasın kendine
 66. Jdjd - 6.04.2020 06:53:
  Kendrickin instgram hesabı kendrick_lahey
 67. Aysima - 6.04.2020 01:28:
  Kendrick lahey instagramın varmı
 68. Vamm - 5.04.2020 22:05:
  Parker bende qurupa katilmak istiyorum
 69. Jj - 5.04.2020 21:01:
  jj
 70. Bj - 5.04.2020 20:17:
  Gg
 71. Vvg - 5.04.2020 11:26:
  G
 72. Gshs - 5.04.2020 10:56:
  shsh
 73. Ushu - 5.04.2020 06:44:
  Eheje
 74. Dragon Knight - 4.04.2020 23:53:
  Parker bana da yazarsan sevinirim, instagram hesabım, @dragon_knight17
 75. sudenaz - 4.04.2020 18:03:
  parker sude._.grblk
 76. Snsj - 4.04.2020 17:14:
  Dd
 77. Kendrick Lahey - 4.04.2020 14:55:
  Bir diyene bakıyorum birde siteye bakıyorum sitenin neden bu kadar boş bir site olduğunu anlıyorum
 78. Parker - 4.04.2020 08:04:
  ya amk ne boş bir site sadece gruba gelmek isteyenlere cevap veriyorum ve gruba gelmek isteyenler insta bıraksın yazıcam
 79. sudenaz - 4.04.2020 00:47:
  sude._.grblk bana burdan ulaşabilirsiniz ciddi bir şekilde araştırma yapanlar ya da VAMPİR OLDUĞUNU İDDA EDENLER
 80. VampiR - 3.04.2020 16:44:
  Parker x.onurozen.x yazar mısın instadan bekliyorum
 81. Kendrick Lahey - 3.04.2020 16:24:
  Gelecekteki karını dicektim :D olum senin evde annen yatağındaki çişi temizlerken biz neler neler yapıyorduk burda vampirim havası veriyon uz insanlara gerçekten çok komik sivilcelerini patlatmayı öğren hele Bi sonra vampirim deyip birilerini kırırsın okey?
 82. Kendrick Lahey - 3.04.2020 16:21:
  Başka birşeye benzemiyorsun
 83. Kendrick Lahey - 3.04.2020 16:20:
  Amını sikim kendileri sanki çok olgunmuş gibi erkeklik yapıyorlar evde elinle oynamayı öğrendiğin zaman erkek olmuyorsun koçum sana Bi kız meme fotoğrafı atsa bomba sanarsın boş yapıyorsun burda klavye faresinden
 84. Kendrick Lahey - 3.04.2020 16:18:
  18 yaşımdayım veletler siksin götünden boş yapma amını siktimin velet dediğin karını siker sana karını hamile bırakır boş yapma
 85. VampiR - 3.04.2020 16:14:
  Parker rew___parker dı demi bekliyorum yazdım
 86. VampiR - 3.04.2020 15:59:
  Parker discorduna katılabilirmiyim bana instadan ulaş uzun zamır bu konular hakkında araştırma yapıyorum insan:x.onurozen.x
 87. sudenaz - 3.04.2020 13:59:
  klausun kızı hala burdaysann lütfen bana ulaş bende vampir olmak istiyorum
 88. . - 3.04.2020 11:29:
  :)
 89. Beyza - 3.04.2020 02:31:
  Ne yanı şimdi bütün hayaller suya mı düştü
 90. Kevin - 2.04.2020 22:52:
  bu siteyle artık işim bitmiştir size saçma hayallerinizde başarılar
 91. DRACULAAAAAA - 2.04.2020 15:50:
  Kendrick Lahey ben sana küfürmü ettim adam gibi konuş Yaşın kaç senin velet adam gibi bişe adıyoruz
 92. Kevin - 2.04.2020 10:33:
  sjsdkjsajkd xd
 93. Kendrick Lahey - 2.04.2020 10:09:
  Shwkwlwlwl aklıma bişi gelmedi
 94. Shsu - 2.04.2020 10:09:
  Shshs
 95. Parker - 2.04.2020 10:07:
  kevin instanı verir misin veya bana yazar mısın
 96. Kevin - 2.04.2020 09:43:
  flsafj çaylak ha
 97. Kendrick Lahey - 2.04.2020 08:27:
  Lafının kime olduğunu söylede ona göre hareket etsinler çaylak
 98. Parker - 2.04.2020 08:02:
  gelmek isteyen herkes bana yazabilir instadan
 99. Parker - 2.04.2020 07:55:
  Evet arkadaşlar discord grubumuz açılmıştır bütün arkadaşlar davetli vampirlere inanan araştıran veya kurt adamlar daha doğrusu doğa üstü olan şeylere parapsikoloji büyü kurt adamlar demonlar vs vs inanan herkes gelebilir
 100. Kevin - 2.04.2020 07:24:
  entel entel konuşmyın amk sizde yeni nesil oldunuz başımıza sikecem belanızı
1 ile 100 arası gösteriliyor. Toplam: 10242 yorum
Yorumlar Yükleniyor


 

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.