sura iskenderli dinle neden silindi

Sura iskenderli sürpriz bir şekilde Dinle şarkısı silindi ve yeni versiyonu yayınlandı. Peki hepimizin çok sevdiği ve kısa sürede birçok insan tarafından dinlenen 'dinle' şarkısı neden silindi? İşte cevabıayse;
hangi şarkısına benziyormuş ya şarkı youtube geri gelsin o versiyon daha güzel 16.2.2021
Devamı » Genel 2 18.01.2021

Engin Nurşani - Aşık Ali Nurşani

Ünlü türk halk müziği sabatçısı Engin Nurşani, gırtlak kanseri nedeniyle genç yaşta tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ölüm Tarihi: 25 Aralık 2020 Peki Engin Nurşani kimdir? Ne gibi eserleri vardır?lahey;
verin benim sevdiğimi, sizin olsun dünya malı vay... :( 4.5.2021 1
Devamı » Genel 2 26.12.2020

Yazar İbrahim Çolak Kimdir ? İntihar Sebebi Nedir?

51 yaşında olan yazar İbrahim Çolak ile alakalı gündeme bomba gibi düşen ve yakınları tarafından doğrulanan intihar haberi nedeninin sorgulanmasına neden oldu. 

Devamı » Edebiyat 0 18.12.2020

Akrep Dizisi Oyuncuları - Kırmızı Oda Meliha Akrep Dizisinde

Dizinin en çok merak edilen kısmı oyuncuları idi ve bekleyiş dizinin yayınlanması ile sona erdi. Akrep, muhteşem oyuncu kadrosuyla ilgi odağı olmayı başardı. 

Devamı » Genel 0 18.12.2020

İranlı Zombi Gelin Sahar Tabar

Instagram'da yarım milyona yakın takipçisi olan ve zombi gelin olarak adlandırılan İranlı Sahar Tabar'ın yargılamasına devam edildiği haberleri gelmişti. 

Devamı » Genel 0 18.12.2020

Alişan Yine Ölümden Döndü

Alişan ünlü bir program sunucusu, oyuncu ve aynı zamanda şarkıcıdır. Gerçek ismi Serkan Burak Tektaş olarak biliniyor fakat genellikle sahne adıyla yani Alişan ile anılmaktadır. 

Devamı » Genel 0 18.12.2020

Kim Ki Duk Kimdir? Neden Öldü?

20 Aralık 1960 yılında Güney Kore Bonghwa şehrinde dünyaya gelen Kim Ki Duk, çocukluk yıllarını zorlu koşullar altında geçirmiştir. Ailesinin ekonomik açıdan yoksul olması sebebi ile okul hayatını bırakmak zorunda kalıp küçük yaşlarda çalışma hayatına atıldı.

Devamı » Genel 0 18.12.2020

Kulucahisar Kalesi Nerede? Ne Zaman Fethedildi?

Kuruluş Osman isimli dizide gündeme gelen Kulucahisar Kalesi fethi insanların fethin gerçek tarihini ve yaşananları merak etmesini sağlamıştır. Osmanlı devletinin (beyliğinin) kuruluş yıllarında yapılan bu fethe dair merak edilenler şunlardır;

Devamı » Tarih 0 10.12.2020

İnaktif Aşı Ne Demek? Aşı Çeşitleri Nelerdir?

Aşı hastalıklara karşı bağışıklık sağlamak amacıyla vücuda verilen bir maddedir. Aşı ile hastalığa neden olan mikroorganizmanın antijeni vücuda verilir ve vücut bu antijene karşı özel antikorlar üretir.

Devamı » Genel 0 10.12.2020

Murat Güler Kimdir (RTALB Hissesi)

Murat Güler son yıllarda adını sıkça duymuş olduğumuz bir iş adamıdır. Çeşitli şirket ve sermaye ortaklıklarının başında yer alan Murat Güler'in adını son yıllarda borsa işlemlerinde meyana gelen kritik olaylar neticesinde daha fazla duymaya başlamış bulunuyoruz.

Devamı » Genel 0 19.11.2020

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.
İstek ve Şikayetleriniz için E-mail:admin{et}sensiz.com