Ana Sayfa » Genel » Vampir nasıl olunur?

Vampir nasıl olunur?

Milattan önce binli yıllara dayanan vampirizm efsanesi, günümüzün popüler kültürü ile yeniden hayatımızda önemli bir yer tutmaya başladı. Lakin vampirizm gün geçtikçe ve popüler kültürün etkisinde kaldıkça bozulmaya ve mutasyon geçirmeye başladı. CERN yardımları ve BSHG' nin araştırmaları ile gerçek vampirizm, dört yıl süren uzun ve bilimsel araştırmalar sonucunda bazı tanımlar kazandı.İşte bu araştırmalar ve sonuçları:


Öncelikle vampirler ölü değildir. VC17 virüsünün vücuttaki sindirim, sinir ve kas hücreleri üzerinde gerçekleştirdiği mutasyondan ortaya çıkmış bir hastalıktır vampirlik. VC17 virüsünün oluşum zamanı milattan önceki yıllara dayanıyor, özellikle ortaçağ da Avrupa'da yaygınlaşan bu virüs, halk tarafından hastalıklı kişinin şeytan ele geçirmiş gibi görülmesine sebep olmuş ve abartılı vampir efsaneleri ortaya çıkmıştır. Toplumda yanlış bilinen vampir özelliklerinden bazıları ve doğruları şunlardır:

- Vampirler güneş ışığına çıkabilir, güneş ışığına sadece alerjik boyutta duyarlılıkları vardır. Güneş ışığının vampir genli birine yapabileceği en büyük zarar deride dökülme veya kızarmalar ile nefes darlığı olacaktır.
- Sarımsak veya gümüşün vampirler üzerine herhangi bir etkisi yoktur.
- Pentagram ve diğer pagan işaretlerinden hoşlanmazlar. Pentagram bilindiği gibi bir pagan işaretidir ve kilise tarafından pagan dinine saldırı amacı ile pagan sembollerine şeytanı anlamlar yüklenmiştir.
Vampirizm doğaya karşıt bir durum olduğundan, vampirler pentagramı asla kullanmazlar.
- Köpek dişleri dikkat çekici uzunlukta değildir.
- Tenleri soluk değildir. Her ırktan vampir olabilir ( siyahî ve Asyalı dâhil ).
- Ölümsüz değildirler, maksimum ömürleri 600 yıl, ortalama ise 120 yıldır.
- Temel besin kaynakları kandır ama yemekte yiyebilirler. Kan ihtiyaçlarını genellikle hayvanlardan temin ederler ayrıca hayvansal kanda yeterince şeker bulunmadığı için gerekli şeker miktarı için bolca tatlı içerikli besin tüketirler.

Şimdi de doğru bilinen vampir özelliklerine bakalım:
- Karanlıkta görme yetileri insanlara oranla çok daha fazladır.
- 5 duyu organları oldukça hassastır. Çok iyi koku alabilir, çok kısık sesleri bile duyabilir ve çok uzakları görebilirler.
- Saf kan olanları altıncı hisse sahiptir. Buradaki altıncı his, karşısında bulunan insanın düşüncelerini ve duygularını hissetmektir.
- Fiziksel güçleri insanlara göre daha fazladır.
- Yaraları hızla iyileşebilir, yüksek rejenerasyona sahiptirler.


Vampirler kan ile nasıl beslenir ve nasıl daha güçlüdürler?
VC17 vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar. Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir. Vampir vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer. Kaslarda meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır, kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur. Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?
- Güneş ışığını sevmezler, zorunlu olmadıkça gün içerisinde dışarıda dolaşmazlar ya da gölge alanları tercih ederler.
- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.
- Gündüz uyumayı, gece yaşamayı tercih ederler.
- Gündelik işlere ve yaşam tarzına ilgili değildirler.
- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.
- Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır.
- Kana olan tutkuları nedeniyle sıklıkla dillerini ve dudaklarını dişleri ile kanatırlar, dudaklarında soyulmalar görülebilir.
- Kendilerinin bir yeri kanadığında mutlaka kanı az miktarda da olsa emerler.
- Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz, sakin ve asosyal görünen vampir, geceleri tam tersi özellikler kazanır.
- Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.
- Birçoğu geleneksel toplantılara uyum sağlamak amacıyla az miktarda Latince bilmektedir.
- Herhangi bir politik görüşün veya dinin aşırı fanatiği değillerdir.
- Cinsel istekleri fazladır. Cinsel ilişkileri kan beslenmesi ve geleneksel olarak iki şekilde olur. İlişki sırasında, doğal tepki nedeni ile ısırma, kanatma veya emme, ve bunun gibi alışılmadık davranışlar sergileyebilirler.
- Hayvanlar ile araları çok kötüdür, hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi, köpek, fare, kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.
- Vücutlarında güneş etkisiyle oluşan kızarmalar veya dökülmeler görülebilir. Bu genelde güneşe maruz kalan yüz bölgesinde, yanaklarda, alında ve ağız çevresinde olmaktadır.
- Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi, kahverengi, siyahımsı ve yeşil ). Ayrıca melez vampirlerin göz çevrelerinde sarılıklar görülebilir.
- Safkan vampirlerin saçları gençken beyazlamış olabilir.
- İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar, gözlerini sık sık kaçırabilirler, bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir. Ayrıca bu nedenle aynaya bakmaktan da hoşlanmazlar.
- Çoğu vampir şiddet dolu yapısını bastırmak için klasik veya yavaş senfonik müzik dinlemektedir. Sanılanın aksine vampirler siyah giyinerek, death metal dinleyen ve kendinden geçen tipler değillerdir.
- Sudan hoşlanmazlar.
- Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar. Metalik yapi, VC17 etkisindeki deriye zarar vermektedir. Deri bileklikler ise sorun teşkil etmemektedir.
- Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler, özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.
- Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler, bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.
- Hız ve güç olarak insandan üstündürler.
- Zeka ve bilgi düzeyleri ise yaşları ile orantılıdır.
- Bir vampir asla vampir olduğunu söylemez, bu konu katı kurallarla yasaklanmıştır.
- Hastalıkları çok kısa sürer, yaraları çabuk iyileşir.
- Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar.
- Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden, sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir. Unutulmaması gereken vampirizm bir yaşam biçimi değil, bir hastalıktır.
- Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.
- En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise, kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir, amacı yoktur. Üçüncü davranış, dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır. - Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar. - Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.

Günümüzde Durumlar
Vampirler varlıklarını ortaya çıkarmamak gayretindirler, tahmin edilebileceği gibi bu durum büyük bir kargaşa ve kaosa neden olabilecektir. Genellikle zengin veya orta halli olarak yaşayan vampirler kan ihtiyaçlarını özel olarak kurulan şirketler tarafından hayvanlardan elde etmektedir. Ancak insan kanıyla beslenen vampirler de vardır. Bu tür vampirler, vampir konseyi tarafından aranır ve gerekli görüldüğünde öldürülür. İnsan kanıyla beslenen vampirlerin fark edilmesi çok daha kolaydır çünkü gözlerinde kırmızı bölgeler oluşmuştur ve tırnak etleri kıpkırmızıdır.

Yönetenler Biliyor
Bir çok ünlü üniversitenin araştırmasına ve kanıtlar sunmasına rağmen, vampirizm olayı saklı tutulmaktadır. Amerikan hükümetinin sadece 2009'da Amerikan hastanelerinde kaybolan tonlarca serumun soruşturmasını nedensiz olarak durdurması, hükümetlerin vampirizm virüsü ile panik olmaması için, özel olarak ilgilendiğini göstermektedir. Hayvansal kan ile beslenen vampirler sorun teşkil etmemekte ancak hala kan ile beslenen vahşi vampirler, vampirizmin öğrenilmesi halinde büyük bir kargaşaya neden olabilecektir. Yale University'e göre dünyadaki toplam vampir sayısı hayvansal olanlar 12000, vahşi olanlar ise tam sayısı bilinmemekle birlikte 700 olmak üzere, yaklaşık 13000 civarındadır.

Sahtekârlık
Gençler arasında yaygınlaşan sahte vampirim akımının ise özentilik ve psikolojik hastalık olduğu belirtilmiştir. Öncelikle VC17 taşımayan biri vampir olamaz, ikinci olarak da bu gençlerin eylemleri sırasında yere çizdikleri pentagram ve tapınma şekilleri gerçek vampirizme terstir. Ayrıca belirilmesi gereken son nokta şudur ki; sık olmasa da her milletten ve dinden vampir olabilir.

BSHG genetik araştırma sitesinden alıntıdır, İngilizceden Türkçeye çeviren uludagsözlükteki arkadaşlara teşekkürlerimizi sunarız.

vampirizm, vampirin anlamı, vampir nasıl olunur, vampir nedir,
20.04.2013 Genel

Yorum Yaz

İsminiz:


Yorumunuz:
 1. Dark the vamir - 18.07.2019 16:03
  Herhangi biriniz bana ulaşabilir mi Şu vampirler hakkında konusabilecegim düzgün biriinstagram adresin defneesnkya
 2. Gizli - 18.07.2019 13:10
  Çünkü micheal söylediğine göre charles 30 lu yaşlarda ölmüş
 3. Gizli - 18.07.2019 13:08
  Parma dükü olan charles ın tarih kitaplarında 80 küsürlü yıllarda vefat ettiği yazılı. Burdan da anlayabilirsiniz micheal ın bir yalancı olduğunu artık inanmayın böyle şeylere
 4. darksun - 17.07.2019 17:06
  yeşime katılıyorum
 5. Yeşim - 17.07.2019 01:17
  Azıcık mantıklı olun bir vampir bu siteye niye girsin açıkçası ben vampir olsam türkler bi sitede toplanmış vampir olmak istiyor gidip onlara yardım edeyim demem yani ben de burayı sürekli takip ediyordum ama artık buradan umudum yok yani o yüzden kendinizi küçük düşürecek şeyler yazmayın bence
 6. swfa - 16.07.2019 10:14
  dailymotion.comvideox7dcuzh kesinlikle izleyin
 7. X.x - 16.07.2019 03:29
  Herneyse yazıyı değiştirmek için daha fazla uğraşmayacağım, anlamışsınızdır herhalde:
 8. X.x - 16.07.2019 03:27
  İnırılanabiliniyor değil, inırılıyor olucak. Kırmaktan değil kırmaktan olucak, site değiştiriyor yazılanları:
 9. X.x - 16.07.2019 03:24
  Merhaba Bu siteyi uzun bir süredir takip ediyorum, bazılarınız kolaylıkla inırılanabiliniyor aslında. Bazılarınız kırmaktan zevk alıyor resmen, hayal kırıklığına hep uğruyorsunuz. Evet Charles bir vampir olabilir, hatta belki öyle de tabi inanıp inanmamak size kalmış herkesin görüşü farklıdır, buna saygım var. Lüzümsuz konulara daha fazla girmeyeceğim. Charles,2019.02.28 tarihindeki 16:44 saatinde yazınızda Tamam artık kesin kanıya vardım bu şey yaklaşık 200 yıllık ömrümde gördüğüm en kıt beyinli budala varlık diye başladığınızda, 2019.06.11 tarihindeki 21:05 saatinde 150 küsür yaşında olduğunuzu söylemişsiniz. 200-150 yıllarının arasındaki farkı biliyorsunuzdur. Böyle birşey yaptığınız amansızdır. Vampirlik hakkında bilgim vardır yeterince. Ben bu bilgilerden daha çoğunu istiyorum sınırları aşmak güzel olabilir. Farklı bilgi verecekler veya almak isteyenler 0_blankinfinity_0 instgram hesabına yazabilir. Boş yapanlara önceden söylüyorum, yazmayın, yazarsanız böyle davranacağımı sanmıyorum. Yalan söylediğinizi de bir şekilde anlarım,ona göre davranınız... İyi günler:)
 10. Ali koca - 16.07.2019 00:44
  P değil 10
 11. Kendrick lahey - 16.07.2019 00:44
  P gün sonra 18 im yeap temmuz 25
 12. Ali koca - 16.07.2019 00:43
  Aras sana Bi kaç sorum olucak insta dan yazabilirmisin bana
 13. Aras - 15.07.2019 22:31
  İyiki doğdun kadim dostum nice senelere
 14. Mehmet - 15.07.2019 14:54
  Gençler ben vampir değil de kurt adam olmak istiyorum veya bir melez bu konuda bilgisi olan var mı?
 15. Yep - 15.07.2019 10:41
  Harbi güldürüyorsun ya mk isimleri de karıştırmışya dedim kurgu öğren diye dinlememişsin kullığın kelimeler seni ele veriyor zaten kan torbası mı ??? gerçekten mi carbon bazlı hayat uda diyebilrsin istersen biraz daha klişe olur hem daha havalı olursun
 16. Thomas - 15.07.2019 04:24
  No vurdan yes burdan Olivia quaeso mitescere
 17. Thomas - 15.07.2019 04:22
  15.07.2019 04:21 Olivia instgram dan yaz bana yanlışıkla nicke senin ismini yazmışım
 18. Olivia - 15.07.2019 04:21
  İnstgram dan yaz vurdan anlatamam neden konseyi yok ettiğimi ve beni bu canavara sen dönüştürdün bir avuç konsey bozuntusu yüzünden onca yıllık aşkımızı harcama...
 19. Thomas - 15.07.2019 04:19
  Yep uğraşmaya değmezsin diyorum ve sen bana bulmak isteyen bulur diyorsun o kadar ergensinki hatta sanırım beyninin 90ı engelli sanırım başımda onca bela var ve sen ecelini arıyorsun belli inanmak isteyen inanır ya boş yapıyorsun kan torbası git annen sana süt versin amele sikime inanın taşşağıma inanmayın umrumda değilsiniz bu saatten sonra.
 20. Can - 15.07.2019 03:00
  Şu dönüştürülme mevzusu gerçek ise bana Instagramdan ulaşın. ozgrcnx0
 21. Olivia - 14.07.2019 18:17
  Thomas seni bulucam 2003 tarihinde konseyi yok etmenin cezasını ağır ödüceksin
 22. Yep - 14.07.2019 14:03
  Bulmak isteyen bulur kardeşim yerimiz belli mk
 23. Yep - 14.07.2019 14:02
  Thomas noldu koçum uğraşmaya değmezmiş bulamıyorum demiyor yada evet yalan söylüyordum demiyorda bu site senin gibileri çok gördü ama sen en kötü rol yapansın be git ders falan al yada önce kurguyu hallet ne bileyim
 24. deniz - 14.07.2019 13:49
  gerçekten dikkatinizi çeke bilir minjstryofmagic.blogspot.com
 25. Tugce - 14.07.2019 03:36
  Thomazmisin nesin bü sefer başımıza vampir sin diye sen çıkma gözünü sevim inık bizde vampir oldugunu
 26. Fşfş - 14.07.2019 02:57
  Fşfşfş
 27. Thomas - 14.07.2019 00:02
  Yep seni bulup duvaet tanrına tüm sevdiklerini ve senin son damlasına kadar kanını içmeyim neyse uğraşmaya değmez bir fanisin
 28. Sjsks - 14.07.2019 00:00
  Sjsjkssorimmi
 29. Yep - 13.07.2019 22:34
  Thomas güzel salladın oropu çocuğu
 30. kedi - 13.07.2019 21:52
  Bunları kaldırabileceğimi biliyorum bunları düşündüm de.
 31. Thomas - 13.07.2019 21:27
  V e bu nu bil inki Ka n su gibi bir iht iyaç olucak hayatın ızda her gün en az bir insan öldü rmek zorunda kali caksınız ama öldürdü ğünüz insanlara ölüm süsü vermesseniz avc ılar sizi bulu p öldürür ve kendi leri ölüm SÜ sü verir kurbanı nıza
 32. Thomas - 13.07.2019 21:23
  bunu unutmayınki büyük adada eskiden toplanırdık toplantılar yapardık taki bir yetimin orda yangın çıkartması ile olaylar değişti orda hepsi yanarak öldü taki birisi kuyuya düşene kadar onun çığlık seslerine kimse yardım etmedi ve hepsinin ruhu orda tutsak kaldı yani ne kadar vampir olsakta ruhlara karşı hiç bişi yapamayız yıl 1945 bir savaştan kaçıyordum o zamanlar 17 yaşlarında insım taki bir vampir peşimde olan yabancı askerleri tek bir hamle ile kafalarını koparana dek ve bunu görünce benim kaçıcağımı anladı yakınlarda bir ev gördüm ve oraya saklanıcaktımki bir aile vardı çok mutlulardı şarkılar söylerdi ayle sofrası kurmuşlardıve peşimdeki vampir bulana dek çok mutlulardı fazla lafı uzatmayim sırf zevk için hepsini öldürdü ve bana bunu söyledi seni ölmekten kurtardım ama bu benim olduğum canavara dönüştürecem seni ve bir a bileğini ısırıp kanını içirdi ama ben bişey yapamadım çokseldi aq aşık oldum her neyse kanını içirdi ve o a kendimi tutamadım seviştik Bla Bla boynumu kırdı ve kalktığımda ve uyığımda yanımdaydı beni izliyordu tabi çok yakışıklıyım izlemesi normal hiç bitmeyen kana olan ihtiyacım anlatılmaz eve kan torbası getirdi ve onun kanını içip öldürmemi ve yaptım hiç gözümü kırpmadan neden söylim mi vampir olunca insanı duyguların gider vicdan azabı asla olmaz Bi vampir instgram kullanmaz ama ben instgram hesabı açtım sizler için ama çok soru sorun beni vampir yap diyenler hayır yapamam çünkü umrumda değilsiniz vampir olabilecek kadar asil değilsiniz akıllı değilçoğunuz ve zengin olan olsa bile umrumda olmaz çünkü paraya ihtiyacım yok zengin gibi bişeyim kurbanların cebi yeter bana
 33. savas - 13.07.2019 19:54
  minjstryofmagic.blogspot.com
 34. savas - 13.07.2019 19:54
  arkadaşlar bu siteye bakarmısınız guzel bigiler ve surekli guncel kalıyor yeni bilgiler geliyor sitenin linki minjstryofmagic.blogspot.com
 35. Vampir_züken - 12.07.2019 22:03
  Lan oğlum ben buraya nerden geldim bunları ne ara okudum amk. Akıllı olun gidin okulunuzu falan okuyun işinize gücünüze bakın. Vampir nedir amk, millet dışarda yicek ekmek bulamıyor size rahat batıyor. Gidin 3 kuruşa çalışan babalarınıza deyin ben vampir olucam diye ne dicek size 128514 bu kafayla giderseniz sizi çok sikerler benden söylemesi akıllı olun. Nerde saf salak var onu kırıp sikmek için atılmış yada film çekip 3,5 kuruş kazanmak için uydurulan şeyler bunlar amk. Gidin doktora falan görünün olmadı şişeye falan oturun amk salakları
 36. kedi - 12.07.2019 21:24
  Bu konuda dönüştürecek insan arayanlar ulaşsın iclalyaman3 instagram hesabım.
 37. Ebrar 1294998205979265039 - 12.07.2019 19:55
  @micheal sana şu an beni dönüştürmen için yalvarmicam. Dediklerin doğru mu değil mi ondan bile emin değilim:( Tek söyliceğim gerçekten vampirlere karşı büyük bi ilgim var yıllardır ilgi alanımda. İlgili tüm dizifilmleri izliyorum ve gayet zorlu bi şey olduğunun da farkındayım. Daha önce vampirlerin gerçek olmasını çok istesem de gerçek olduklarını düşünmediğim için hiç bu şekilde bi şey yapma gereği duymadım. Şuan The Vampire Diaries adında bi dizi izliyorum ve bu zaten olan isteğimi daha da çoğalttı. Artık dizginleyemicek duruma geldim. Sürekli araştırıyorum falan... Eğer gerçekse ve bizimle kafa bulmuyosan bana instagramdan ulaşabilirsin. Kullanıcı adım: @ebrrsnmuca birkaç kişiyi dönüştürmek istiyorum demişsin, umarım bunlardan biri de ben olurum. 128591
 38. Chanel - 12.07.2019 15:25
  Volunter..
 39. Nazli - 9.07.2019 23:51:
  vampir olmak istiyorsanız sadece ona inanmanız lazım cunku ınanmadıgın seyle ugrasamassın zamanla karsınıza cıkacaklar istedikce ilerledikce bir cok bilgiye ulasacaksınız buda sızı vampir olmaya ilerliycekn cunku bunu hak ediyorsun o yuzden bos yapmayın michael davasını yeter kim kim yazyorsa umrumuzda degil siz sadece basarmanız lazım cunku siz hak ediyorsunuz insallah ilerde bende olcam ınstegram x_siyah_kiz
 40. BAHAR - 9.07.2019 23:12:
  Herkesden uzak olcam ama bunu biliyorum suan vampir olup vampirligi ogrencem sonrada 18 yasimda kendi ayaklarim ustunde durcam insanlardan uzak sadece vampirler lutfen vampir olan biri varsa sesimi duysun instegram: x_bluewomen
 41. Sksk - 9.07.2019 22:30:
  Rırı
 42. Gizli - 9.07.2019 21:26:
  Bileklerime olucak site iyice çökmüş aq
 43. Gizli - 9.07.2019 21:26:
  bileklerine değil bileklerime değil
 44. Gizli - 9.07.2019 21:25:
  Bileklerine jilet attım boynuma jilet attım baya kan döküldü ama ölmedim alkol ve ilaç içtim veya gene ölmedim orjinal Karadul zehri hastanelik veya öldürmesi lazımdı hiç bir şey olmadı Michael bana ulaş vampir olabilirmiyim acaba?
 45. Ali koca - 9.07.2019 13:18:
  Sabah 09.50 de yazan ben değilim
 46. Ali koca - 9.07.2019 09:50:
  Vlx hayatında başarılar dilerim ve sanal dostlarım hoşçakalın sizinde hayatınızda başarılar bunu gören araştırma gruplarında paylaşsın ben artık yokum bay bay
 47. Ali koca - 9.07.2019 07:25:
  Araştırmayı bırakıp benimle uğraşan mallar sizden Bi bok olmaz boş yapıyon uz ya Bi siktirin gidin
 48. Tugce - 9.07.2019 05:15:
  Arkadaşlar ali koca benim arkadaşım ve vampir değil zaten onla gorustugum oluyor bu micheal gotten atiyor yalanları ali koca adına konuşan biri var eğitimci ali deil oda insan bunu bilin
 49. Ali koca - 9.07.2019 02:04:
  Ben eğitimci değilim aq
 50. Ali koca - 9.07.2019 02:04:
  Anlamadım? Ben insanım
 51. Mcgregor - 9.07.2019 01:57:
  Micheal iyşa etti seni eğitimci ama sen neden hala gerçek kimliğini veriyorsun ismini yani neden veya kimseden korkmuyonmu yada beni tanırlar diğe sonuçta insan değilsin ve parma dükü sün korkmuyomusun kimseden
 52. Ali koca - 9.07.2019 01:56:
  Michael aşağıdaki senin ismini Michael kullanan bana sg diyenin sen olmadığını biliyorum senin adını kullanan kişiye dedim bunu
 53. Ali koca - 9.07.2019 01:54:
  Louise Marie bu sana bir anlam veriyormu Michael? Evlendiğin kadın 4 çocuğun vardı ondan
 54. wow - 8.07.2019 23:50:
  vay mk şizofrenleri sizi
 55. Dkdd - 8.07.2019 21:11:
  Dkdk
 56. Ali koca - 8.07.2019 18:32:
  Michael siktir git boş yapma ben yazmadım
 57. Ali koca - 8.07.2019 18:30:
  İsmimi istediğin kadar kullanın umrumda değil kudurun sikimde değilsiniz artık boş yapıyorsunuz amına kodum evet ben yazmadım Michael aq ben değilim sen kendini sg lafta herkes birbirini siker boş yapma arı boku ismimi kullanmayın vampir felan değilim 07.07.2019 saat 12,21 ile 12,24 yazan ben değilim
 58. Michael - 7.07.2019 21:35:
  Zengin olmanız,ailenizin insan hiyererşi sisteminizde üst düzeyde olması yada hayatınızın yarısını bizi araştırarak geçirmeniz benim için anlam ifade etmiyor, bizim dünyamızda insan iken ne kadar saygıdeğer biri olmanız anlam ifade etmiyor. Eğer biz istersek sizi zaten buluruz bana instagram vermeniz herhangi bir siteden sizle iletişim kurmam için bir link bırakmanıza gerek yok. Eğer bizden biri sizi değiştirmek için seçtiyse yerin 7 kat altına da inseniz sizi buluruz ve değiştiririz. Adımı kullanıp buraya yazı yazanların gerçek michael olduğuna inanıyorsanız siz baştan kaybetmişsinizdir zati. Bu arada ben gerçeğim, kimse michael ı hayali yaratmadı ve bu sözcükleri yazan kişi insan değil. Birbirinizi suçluyorsunuz michael sensin, kırma bizi vb. Daha önce kimliğimi ifşa etmişti eğitimci sanırım artık gizlememe herhangi bir sebeb yok ben bir zamanların parma kraliyet ailesinden Charles II, parma dukü idim bi vakitler sonra değiştirildim ve ölümsüz yapıldım. 1823 de Parma da doğdum, sahte ölümüm 1854 de yapıldı ve tarih kitaplarındaki yerimi aldım. Sadece vaktinizi bekleyin ve hayatınızı yaşayın eğer kaderinizde benimle karşılaşmak var ise o günü bekleyin.
 59. Michael - 7.07.2019 12:32:
  ya ali bi sktir git vampirmiş he bende unicorn kardeşim memnun oldum birazdan gelip yazarsın bunları ben yazmadım diye eğitimci vampirmiş yok daha neler mk
 60. Ali koca - 7.07.2019 12:24:
  Michael bana ulaş seni vampir yapabilirim instagram : vampire_damon_salvatore
 61. Ali koca - 7.07.2019 12:21:
  mk malları bu siteye vampir gelirmi demiştim michael değil diye ben eğitimci buradaki tek vampir benim orosğu çocukları
 62. Ali koca - 7.07.2019 10:26:
  Kır değil K.a.n.d.ı.r yazıcaktım site değişiyor
 63. Ali koca - 7.07.2019 10:25:
  Kır değil kir i harfi değil I harfı kır dendiği zaman kır yazıyor
 64. Ali koca - 7.07.2019 10:23:
  Demediğin Bi o kalmıştı zaten aq boş insan boş yapar çocuk kır sen anca başka Bi boka yaramazsın Michael....
 65. Michael - 7.07.2019 10:11:
  Ya bi siktirin gidin yok klanlarmış yok avcılarmış yok virüsmüş size ne dediysem inanıyorsunuz sizin beyinleriniz tam gelişmemişken ben size tanrıyım desem inanacaksınız vampirmiş daha neler.
 66. Tugce - 6.07.2019 22:27:
  Micheal vampir sinde bana göre benden üstünlüğü yok insanların kaniyla beslenip gelip bize tavir yapmayın tmm vampir olmak isterim ama hayaller bizim nefesimiz gibi ben sana karşı gelmek istemedim sen beni buna zorladin
 67. Nazli - 6.07.2019 20:49:
  Hey michael bi bok olmaz derken dusunmen gerek tammmi burda bi hayellerimiz var ve buna daha cok sacmaliyorsun sen degilmiydin secim yapilacak o zmn bizde senin adamligini sorgulayalim ne dersin hi hosuna girdermi hic kimse hayallerimle oynyamaz michael bi bok olmazmis sen beni taniyormusun veya burdaki kisileri o znm bos yapma secim yapicagim dedin bu milletin grurlariyla oynama onlarinda hayali var ..... instegram x_siyah_kiz
 68. Nazli - 6.07.2019 20:48:
  Hey michael bi bok olmaz derken dusunmen gerek tammmi burda bi hayellerimiz var ve buna daha cok sacmaliyorsun sen degilmiydin secim yapilacak o zmn bizde senin adamligini sorgulayalim ne dersin hi hosuna girdermi hic kimse hayallerimle oynyamaz michael bi bok olmazmis sen beni taniyormusun veya burdaki kisileri o znm bos yapma secim yapicagim dedin bu milletin grurlariyla oynama onlarinda hayali var ..... instegram x_siyah_kiz
 69. Forget - 6.07.2019 15:03:
  Micheal senden bi bk olmuş ama demi ki böyle konuşuyosun
 70. Tugce - 6.07.2019 05:14:
  Micheal bu dünya üzerinde yaşayan tek vampir sen değilsin bunu unutma asıl senden bi bok olmaz
 71. Micheal - 6.07.2019 02:18:
  Hiç birinizden bi bk olmaz sktirn gidin bb
 72. Micheal - 6.07.2019 02:17:
  Hiç birinizden bi bk olmaz sktirn gidin bb
 73. Sudenazblabla - 5.07.2019 23:12:
  Nazlı evt bende istiyorum seninle aynı duygular içerisindeyim micheal lütfen beni seçç çok istiyorumm
 74. Ceyda - 5.07.2019 21:04:
  Tugce pekala yardım istiyen sizsiniz size açık açık söyledim istemiyorsan bakma. Bu arada yazdığın hiç açıklayıcı değil ya yazma özürlüsüsün ya da otomatik düzeltmen açık kalmış.
 75. Tugce - 5.07.2019 20:01:
  Lan micheal sen bizi ne sanıyon oyuncakmi kusura bakma biz oyunu oynuyaniz oynan değil bu satranç tahtasinda bütün aklını kullan derim yoksa sat ve mat olursun:128526
 76. Tugce - 5.07.2019 19:58:
  Biz 5 mi bu yolda ve hayallerimizle yuruyecegiz sen buna burnunu sokma ceyda
 77. Ceyda - 5.07.2019 18:02:
  Acıdım halinize vampir ve dönerleri arasında iletişim kurulan şu siteye baksanıza link veremiyorum ama internetten bulursunuz herhalde bu arada yaşınız en az 18 olmalı ve İngilizce bilmelisiniz şu nu da unutmayın oradaki vampirler yada kendine vampir diyen topluluk pek hayal ettiğiniz gibi değil. En azında burda çırpınıp duramazsın sevgilerle.. Ama pişman olabilirsiniz.
 78. Nazli - 5.07.2019 15:12:
  Bir gün geliceksin eminim...... Kim ne derse desin ben vampir olacağıma inanıyorum...... İnstagram x_siyah_kiz
 79. Bu hayat bana göre değil - 5.07.2019 13:29:
  Elveda vampirlik hayalleri 18 yaşıma ölü biri olarak girmek istiyorum boşuna olmuyan bir hayalin peşinden koştum....
 80. Nazli - 5.07.2019 01:13:
  Seytana ruhunumu satacaksin allahim ya vampiri anladik seytan kalmisti oda olur ins tobe neyse insallah hayallerinize kavusursunuz vampirler goruyorsaniz ulasin artik yemin ederim 3 yil dir arastirma icerisindeyim bir suru bilgi var ama lutfen ulasin instegram x_siyah_kiz
 81. Fucking - 4.07.2019 23:33:
  ben vampir olmaya uğraşmıyorum şeytanla iletişim kurmaya çalışıyorum
 82. birisi - 4.07.2019 23:20:
  arkadaşlar lütfen boş işlere kendinizi kaptırmayın. bu tür olaylar dizilerdekilere,filmlerdekilere benzemez. özellikle büyü gibi şeylerle uğraşmayın bu bir tıbbi hastalıktır. dini boyutlara taşıyıp başınıza bela almayın.
 83. Tugce - 4.07.2019 20:16:
  Fucking sende ulaş bana tugcekaya3113
 84. Nazli - 4.07.2019 18:52:
  Buyu falan yalan zaten daha once su siyah mum olayini denedim hic bisi olmadi denemeyin bu arada instegram x_siyah_kiz
 85. Forget - 4.07.2019 15:02:
  cidden şu büyü falan işini yapmayın da başka yol arayalım
 86. kedi - 4.07.2019 08:01:
  Pekala.
 87. Tugce - 4.07.2019 02:09:
  Kedi ve nazlı bana instagramdan ulaşın tugcekaya3113
 88. Nazli - 3.07.2019 21:20:
  Vampirler gercek ???? Tek soz bu
 89. Ali koca - 3.07.2019 19:05:
  Şisofrani hastası değilim ismimi kullanma şerefini sıktım siktir git başkasının gölgesi ol laham ağazlı
 90. Sksks - 3.07.2019 19:04:
  Sjsısı
 91. Fucking - 3.07.2019 16:58:
  dün gece 3.33 da mum yakıp kanımı döktüm fakat her hangi bir ruh vs hissetmedim
 92. Sevca_n_ - 3.07.2019 10:50:
  Merhaba arkadaşlar yaşınız kaç bilmiyorum ancak vampir denen bir şey yok mitolojik bir karakterden ibaretler lütfen seni vampir yapıcam buraya gel yada evinin adresini ver diyen kisilerle iletisime gecmeyin zarar görürsünüz gerçek dunya sizin aklınızdakiler gibi değil
 93. Ali koca - 3.07.2019 04:45:
  Şizofreni hastasıyım umut edebildim tek şey bigün vampire dönüşüp bundan kurtulacaım
 94. Ali koca - 3.07.2019 04:44:
  Arkadaşlar kusura bakmayın kullığım ilaçlar yüzünden oluyor bunlar
 95. Ali koca - 3.07.2019 04:03:
  Bilgi asıl ergen sensin aq kafan uydurma yalanlarınla anca zaman kaybı olursun gerçi uğraşmaya deymezsin insanlardan neden nefret ediyorum söylememe gerek yok senin gibiler yer yüzünde var olduğu sürece her kan torbası ölümü hakediyor elbet benimde sevdiğim insanlar var onlarda benim gibi bir gün ölüm makinesi olucak vampir gibi konuşabilirim ama ne vampirim nede Michael zadece gözlerimin ardında saklanan şeytanı düşüncelerim sadistliğimi gün yüzüne çıkartıyorum ama bunu bilirimki Kanın tadı damağımda olmadan kimseye zarar vermem bilirim. Çünkü kan yaşamdır elde etmesi zor bişeydir tadına birkere bakınca devamını getirmesini bilirim sadistlik kolay elde edilebilen birşey değildir çok kişinin canını yakmalısınki bu mertebeye yükselesin
 96. Ali koca - 3.07.2019 03:51:
  Fahsaj lahro olayı doğrumu sizce veya görsel gerçi siz nerden bilesinizki
 97. Ali koca - 3.07.2019 03:49:
  1 aydır haber alamıyorum senden vlx neredesin hattını neden kapattın Bi geri dönüş yap bu boktan siteye girmen ümidiyle seni bekliyorum....
 98. Ali koca - 3.07.2019 03:48:
  Gece gece güldürdün beni yaq bu arada vlx gizli ismini söyledim artık mesajlarıma geri dön özledim seni herşey den çok eğer bir hatam olduysa özür dilerim sen öl de ölürüm sen yaşa de yaşarım öldür de öldürürüm yeterki ulaş bana sensiz yapamıyorum:(
 99. Ali koca - 3.07.2019 03:44:
  Oha gülmekten kahkaha attım ben niye kendimle kavga edim ve Michael olayım ben Michael değilim bilgi isimli arkadaş yanlış bilgi ile anca kendini kırıyorsun ben vampir olmak isteyen sıradan bir sadist im Michael değilim
 100. Fucking - 3.07.2019 00:03:
  Şu doğaüstü varlıklardan tek umudum şeytan ama bir anlaşmaya varsak bile bundan benim nasıl haberim olacak onu da bilmiyorum çok saçma bi konumdayım cidden
1 ile 100 arası gösteriliyor. Toplam: 9154 yorum
Yorumlar Yükleniyor


 

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.