Ana Sayfa » Genel » Vampir nasıl olunur?

Vampir nasıl olunur?

Milattan önce binli yıllara dayanan vampirizm efsanesi, günümüzün popüler kültürü ile yeniden hayatımızda önemli bir yer tutmaya başladı. Lakin vampirizm gün geçtikçe ve popüler kültürün etkisinde kaldıkça bozulmaya ve mutasyon geçirmeye başladı. CERN yardımları ve BSHG' nin araştırmaları ile gerçek vampirizm, dört yıl süren uzun ve bilimsel araştırmalar sonucunda bazı tanımlar kazandı.İşte bu araştırmalar ve sonuçları:


Öncelikle vampirler ölü değildir. VC17 virüsünün vücuttaki sindirim, sinir ve kas hücreleri üzerinde gerçekleştirdiği mutasyondan ortaya çıkmış bir hastalıktır vampirlik. VC17 virüsünün oluşum zamanı milattan önceki yıllara dayanıyor, özellikle ortaçağ da Avrupa'da yaygınlaşan bu virüs, halk tarafından hastalıklı kişinin şeytan ele geçirmiş gibi görülmesine sebep olmuş ve abartılı vampir efsaneleri ortaya çıkmıştır. Toplumda yanlış bilinen vampir özelliklerinden bazıları ve doğruları şunlardır:

- Vampirler güneş ışığına çıkabilir, güneş ışığına sadece alerjik boyutta duyarlılıkları vardır. Güneş ışığının vampir genli birine yapabileceği en büyük zarar deride dökülme veya kızarmalar ile nefes darlığı olacaktır.
- Sarımsak veya gümüşün vampirler üzerine herhangi bir etkisi yoktur.
- Pentagram ve diğer pagan işaretlerinden hoşlanmazlar. Pentagram bilindiği gibi bir pagan işaretidir ve kilise tarafından pagan dinine saldırı amacı ile pagan sembollerine şeytanı anlamlar yüklenmiştir.
Vampirizm doğaya karşıt bir durum olduğundan, vampirler pentagramı asla kullanmazlar.
- Köpek dişleri dikkat çekici uzunlukta değildir.
- Tenleri soluk değildir. Her ırktan vampir olabilir ( siyahî ve Asyalı dâhil ).
- Ölümsüz değildirler, maksimum ömürleri 600 yıl, ortalama ise 120 yıldır.
- Temel besin kaynakları kandır ama yemekte yiyebilirler. Kan ihtiyaçlarını genellikle hayvanlardan temin ederler ayrıca hayvansal kanda yeterince şeker bulunmadığı için gerekli şeker miktarı için bolca tatlı içerikli besin tüketirler.

Şimdi de doğru bilinen vampir özelliklerine bakalım:
- Karanlıkta görme yetileri insanlara oranla çok daha fazladır.
- 5 duyu organları oldukça hassastır. Çok iyi koku alabilir, çok kısık sesleri bile duyabilir ve çok uzakları görebilirler.
- Saf kan olanları altıncı hisse sahiptir. Buradaki altıncı his, karşısında bulunan insanın düşüncelerini ve duygularını hissetmektir.
- Fiziksel güçleri insanlara göre daha fazladır.
- Yaraları hızla iyileşebilir, yüksek rejenerasyona sahiptirler.


Vampirler kan ile nasıl beslenir ve nasıl daha güçlüdürler?
VC17 vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar. Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir. Vampir vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer. Kaslarda meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır, kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur. Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?
- Güneş ışığını sevmezler, zorunlu olmadıkça gün içerisinde dışarıda dolaşmazlar ya da gölge alanları tercih ederler.
- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.
- Gündüz uyumayı, gece yaşamayı tercih ederler.
- Gündelik işlere ve yaşam tarzına ilgili değildirler.
- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.
- Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır.
- Kana olan tutkuları nedeniyle sıklıkla dillerini ve dudaklarını dişleri ile kanatırlar, dudaklarında soyulmalar görülebilir.
- Kendilerinin bir yeri kanadığında mutlaka kanı az miktarda da olsa emerler.
- Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz, sakin ve asosyal görünen vampir, geceleri tam tersi özellikler kazanır.
- Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.
- Birçoğu geleneksel toplantılara uyum sağlamak amacıyla az miktarda Latince bilmektedir.
- Herhangi bir politik görüşün veya dinin aşırı fanatiği değillerdir.
- Cinsel istekleri fazladır. Cinsel ilişkileri kan beslenmesi ve geleneksel olarak iki şekilde olur. İlişki sırasında, doğal tepki nedeni ile ısırma, kanatma veya emme, ve bunun gibi alışılmadık davranışlar sergileyebilirler.
- Hayvanlar ile araları çok kötüdür, hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi, köpek, fare, kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.
- Vücutlarında güneş etkisiyle oluşan kızarmalar veya dökülmeler görülebilir. Bu genelde güneşe maruz kalan yüz bölgesinde, yanaklarda, alında ve ağız çevresinde olmaktadır.
- Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi, kahverengi, siyahımsı ve yeşil ). Ayrıca melez vampirlerin göz çevrelerinde sarılıklar görülebilir.
- Safkan vampirlerin saçları gençken beyazlamış olabilir.
- İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar, gözlerini sık sık kaçırabilirler, bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir. Ayrıca bu nedenle aynaya bakmaktan da hoşlanmazlar.
- Çoğu vampir şiddet dolu yapısını bastırmak için klasik veya yavaş senfonik müzik dinlemektedir. Sanılanın aksine vampirler siyah giyinerek, death metal dinleyen ve kendinden geçen tipler değillerdir.
- Sudan hoşlanmazlar.
- Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar. Metalik yapi, VC17 etkisindeki deriye zarar vermektedir. Deri bileklikler ise sorun teşkil etmemektedir.
- Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler, özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.
- Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler, bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.
- Hız ve güç olarak insandan üstündürler.
- Zeka ve bilgi düzeyleri ise yaşları ile orantılıdır.
- Bir vampir asla vampir olduğunu söylemez, bu konu katı kurallarla yasaklanmıştır.
- Hastalıkları çok kısa sürer, yaraları çabuk iyileşir.
- Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar.
- Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden, sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir. Unutulmaması gereken vampirizm bir yaşam biçimi değil, bir hastalıktır.
- Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.
- En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise, kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir, amacı yoktur. Üçüncü davranış, dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır. - Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar. - Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.

Günümüzde Durumlar
Vampirler varlıklarını ortaya çıkarmamak gayretindirler, tahmin edilebileceği gibi bu durum büyük bir kargaşa ve kaosa neden olabilecektir. Genellikle zengin veya orta halli olarak yaşayan vampirler kan ihtiyaçlarını özel olarak kurulan şirketler tarafından hayvanlardan elde etmektedir. Ancak insan kanıyla beslenen vampirler de vardır. Bu tür vampirler, vampir konseyi tarafından aranır ve gerekli görüldüğünde öldürülür. İnsan kanıyla beslenen vampirlerin fark edilmesi çok daha kolaydır çünkü gözlerinde kırmızı bölgeler oluşmuştur ve tırnak etleri kıpkırmızıdır.

Yönetenler Biliyor
Bir çok ünlü üniversitenin araştırmasına ve kanıtlar sunmasına rağmen, vampirizm olayı saklı tutulmaktadır. Amerikan hükümetinin sadece 2009'da Amerikan hastanelerinde kaybolan tonlarca serumun soruşturmasını nedensiz olarak durdurması, hükümetlerin vampirizm virüsü ile panik olmaması için, özel olarak ilgilendiğini göstermektedir. Hayvansal kan ile beslenen vampirler sorun teşkil etmemekte ancak hala kan ile beslenen vahşi vampirler, vampirizmin öğrenilmesi halinde büyük bir kargaşaya neden olabilecektir. Yale University'e göre dünyadaki toplam vampir sayısı hayvansal olanlar 12000, vahşi olanlar ise tam sayısı bilinmemekle birlikte 700 olmak üzere, yaklaşık 13000 civarındadır.

Sahtekârlık
Gençler arasında yaygınlaşan sahte vampirim akımının ise özentilik ve psikolojik hastalık olduğu belirtilmiştir. Öncelikle VC17 taşımayan biri vampir olamaz, ikinci olarak da bu gençlerin eylemleri sırasında yere çizdikleri pentagram ve tapınma şekilleri gerçek vampirizme terstir. Ayrıca belirilmesi gereken son nokta şudur ki; sık olmasa da her milletten ve dinden vampir olabilir.

BSHG genetik araştırma sitesinden alıntıdır, İngilizceden Türkçeye çeviren uludagsözlükteki arkadaşlara teşekkürlerimizi sunarız.

vampirizm, vampirin anlamı, vampir nasıl olunur, vampir nedir,
20.04.2013 Genel

Yorum Yaz

İsminiz:


Yorumunuz:
 1. Tugce - 14.09.2019 18:31
  Oğlum köpekler yapacak başka sokak bulamadinizmi hayallerize dilini uzatmayin bence yoksa diliniZi bidaha yerinde bulamazsınız ama bilin bunu ben deil siz kendinize yaparsınız şimdi uslu uslu sahibininin yanına gidin
 2. Dje - 14.09.2019 10:12
  Ehej
 3. Tugce - 12.09.2019 21:34
  Ali çok doğru söyledin ağzına sağlık lan sizi les kurları gidin ilk o beyninizi kulanin sonra gelin bize vasihat verin
 4. isimsiz12 - 12.09.2019 21:33
  BÖCÜK ne diyorsun canım anlamıyorum bir şeyden bahsederken başkasına atlıyorsun türkçe cümle kurmayı bilmiyormusun????????????? son cümleni tekrarla BÖCÜK anlamıyorum seni zekam senin gibi seviyesiz konuşmalara yetmiyor
 5. Rjrk - 12.09.2019 08:44
  Fıro
 6. Ali koca - 11.09.2019 16:56
  Babır değil b a b a n d I r
 7. Ali koca - 11.09.2019 16:55
  İlk baş burdan siktir olup gidecek kişi sensin ananın amına kadar yolun var oç ezik senin babır senin gibi bir laham faresini ananın amına sokup boşalacak ne kadar ezik biri olduğunu gösterdi
 8. hepinizmalsiniz - 11.09.2019 03:11
  pü amına kodumunun beyinsizleri asil oldlar siktirsin burda durma surenız dolmustur sizin haha ezikler
 9. Ali koca - 11.09.2019 02:47
  Evet vampir nasıl olunur yazısı yazıp burda akıllı gibi davranan yarım akıllı insanların kendi çağında hava atma sevdası hayret kalıyorum boş insansız bu akılla fazla yaşamazsınız ergenlik çağından biraz çıkın aq vampirlere inanıp inanmamamız sizi hiç ilgilendirmez lan kesin sizde tiktok da mal mal hareketler yapıp ünlü olmaya çalışan oksijen israfı insanlardansınızdır kesin biz en azından asil varlıklar olmaya çalışıyoruz vampirlerin varlığı incilde bile benzer efsanesi var ve olmuyan bir varlık ile ilgili tonca bilgi edinilmez ve elbet bir gün vampir olucam şuan 18 yaşımdayım ve kanımın son damlasına kadar vampir olmak yolundayım siz boş insanlar sikime inanın taşşağıma inanmayın lafta akıllı olanlar sizlersiniz sizden Bi bok olmaz göz ile görülmeyen her varlık şüphe çekicidir siz şimdi dersiniz vampirler efsane kitapdan gördün başkalarının anlatımı ile inananma kuranı kerim de öyle değilmi? Evet öyle siz Allaha inanıyorsunuz diye biz size gerizekalımı diyoruz hiç müslümanlığı araştırmadan Müslümanım diye geçinenleriniz hele hele bunu bilinki siz bunu yaparak anca cahil olduğunuzu ben ve benim gibilere gösteriyonuz biz en azından yıllardır vampirleri araştırıyoruz vampirlerin olduğu ile ilgili bir ton bilgimiz var elbet bir gün olucaz biz size nasıl saygı duyuyorsak sizde bize saygı duyucaksınız. Okey? Cahilsümsüğü¿ instgram: vampire_damon_salvatore
 10. Dominikxs - 9.09.2019 21:22:
  ya newler bi siktirin gidin ya cidden siktirin gidin biz oldlar kendi aramızda iyiydik amk sizin gibi kanserler yüzünden siteye 2,3 aydır giresim gelmiyor
 11. - 9.09.2019 00:55:
  Ayrıca bayağı değil hayatım 10 yaşımdayken. 10 hani on dur anlamazsın O N. vizyonsuz seni:d
 12. - 9.09.2019 00:54:
  Kudurmaya devam et muck
 13. ÇİÇEK - 8.09.2019 14:46:
  vampirler gerçekden çok hoş fakat vampir olmak için 1000 kez düşünmek gerek vampir olmak için bir vampirin bizi ısırması gerekir peki ya o vampir bizi kanımızın son damlasına kadar içerse yani öldürürse sonuçda bir vampirle karşılaştığında iyimi kötümü bilemezsin senin kanının hepsini içebilir ama her vampir güçlerini duyduğumuzda vampir olmak çok cazip geliyor olabilir fakat onlarında zorlukları var güçleri herkezin ilgisini çekiyo evet ama hayatları çok zor saklanarak yaşamak güneşden kaçmak ve insanların kanını içmek insanların kanını içmek vampirlerin yaşamasını sağlıyo evet ama ısırılarak vampir olduğunuzda insan kanı içebilecekmiyiz sonuçda bizde insık vampir olunca insan kanı içince vicdan azabı çekmiyeceğimizi bilemeyiz tadı güzel geliyor olucak ama vicdanen hiç iyi olmicak onun ailesini düşününce hayellerini yaşamımız için birini feda etmiş olucaz birine aşık olsanız güneşde dışarı çıkmak zor olucak ekipman taşımanız gerekicek o yüzden vampir olmak istemedenn önce 1000 kez düşünün insanken vampir olmak isteyebilirsiniz olabilir ama vampirken insan olmakla ilgili daha bi bilgi yok o yüzden çok düşünün sevdiklerinizin kanı içebilirsiniz veya onları vampir yapmaya çalıştığınızda vampir olmak istemiyor olabilirier onları kaybedebilirsiniz
 14. Aras - 8.09.2019 00:38:
  ????? Dönme Vakti Derken
 15. isimsiz12 - 7.09.2019 19:15:
  Eskiden ben de öyle hayaller kurardım ama o hayaller boktan bir şekilde yaşadığımız gerçeğini değiştirmiyor. Yani evet sen hayal kurarak kendini mutlu ediyor olabilirsin ama bir süre sonra hayatın gerçekliğiyle yüzleştiğin zaman içindeki boşluğu hiçbir şey kapatamaz. İyi o zaman eğer gerçek olursa bir gün beni de haber edersin..(ama sanmıyorum üzgünüm) saygı duyuyorum. HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHHAH benim BÖCÜK bayağı hayaller kuruyormuş BÖCÜK sende vampirsin tmmı? şimdi hayalini kur daha HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAH
 16. isimsiz12 - 7.09.2019 19:11:
  BÖCÜK sen kendini gerizekalılardan mı saydın da böyle itiraz ediyon jfdözhjfhzjhbfjhdmdsföh kendini gerizekalı sayanı da ilk defa görüyorum mödnbsmahghfbagjjmfbgh BÖCÜK ne komedi çıktın sen seni ezik BÖCÜK HAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH
 17. isimsiz12 - 7.09.2019 19:07:
  küfür ederek haklı çıkma mı mk bunu ilk defa senden duyuyorum ben sana anlatamıyorum herhalde BÖCÜK ben gerizekalılara yorumu YAPMADIM ben ortaya fikir koydum eğer geri kafalı olanlara yorum yapsaydım onların ismini söyleridim demi BÖCÜK??
 18. - 7.09.2019 00:43:
  Ayrıca böcük ne aq
 19. - 7.09.2019 00:42:
  Boş insan mesele genel yada değil:dd bu aptalların hayallerine saçmalık, sizde akıl olsa gerizekalıların hayallerine yorum yapmazsınız diyorsun ya aslında sende yorum yapmış oluyorsun sen beni sikme ben senin zaten beynini sikeyim:D ha bu arada küfür ederek haklı çıkmıyorsun hadi muck ezik seniLDLSŞAŞWĞDİDÜSİWİCİSÜEŞFŞS
 20. isimsiz12 - 6.09.2019 20:55:
  böcük si..tirme kendini bana git büyüde gel mk evladı daha yorumun genel olduğunu anlmayan bi böcükle uğraşmaktan zevk almıyorum malesef
 21. isimsiz12 - 6.09.2019 20:54:
  böcük sen ne dediğin bilmiyorsun olm seni si...kerim p..için evladı oç ben gerizekalılara mı yorum yaptım oç ben genel olarak konuştum orda mk evladı kaç yaşındasın max 11 mi? yoksa beyin yaşın 11 mi?? yoksa gerizekalısında yorumum genel olduğunu anlamadın böcükk
 22. Rm0.1 - 6.09.2019 17:05:
  gidin başka yerde flortleşin
 23. Wowcu - 6.09.2019 11:19:
  Merak etmeyin bebeler bu da gelir geçer
 24. Rm0.1 - 5.09.2019 12:30:
  .
 25. - 4.09.2019 22:41:
  Sizde akıl olsa bu gerizekalıların hayallerine yorum yapmazsınız diyip bu gerizekalıların hayallerine yorum yapmak:d onları boktan bir şekilde eleştirecek kadar umursamak. 300 iq valla. bir siktir git amına koyayım ne dediğini bile kendin bilmiyorsun daha at taşaklı
 26. Anonim - 3.09.2019 05:21:
  Salak dolu burası aq
 27. İsimsiz12 - 3.09.2019 04:30:
  Vampir bebeklerim yukarıyı okumadınız herhalde?? Bebekler arasında yaygınlaşan vampirim ayakları psikolojik hastalık olarak belirtilenmiş muhahahhahhahhaha yani benim vampir bebeklerim deli çıktı puhahahahahhahahhahagahgagagga
 28. İsimsiz12 - 3.09.2019 04:27:
  Allah akıl versin gerizekalılığınıza gülmekten ölüyorum vampirlermiş puhahahhahahhhahhahah vampirmi oldun sen bebek? Boşa hayal kuruyorlar kurdukları hayalide burda gerçekleştiriyorlar onlara itiraz edenler sizde de akıl yok akıl olsa bu gerizekalıların hayallerine yorum yapmazdınız..... vampirlermiş puhahahahhahahhahahhahah biride diyo ki beni vampir yapın ya insan ne diceğine şaşırıyo aq artık birinin gözü morarsa ben kan içtim göz altlarım morardı der puhahahhahahhahhaha yazzık halinize be tıtıtıtı ama çok güzel oyunculuk yapıyosunuz )
 29. Gizemli wep - 2.09.2019 19:24:
  Vampir araşdırıyorsunuz arkadaşlar ya bu gune kada neler buldunuz hic burada gercek vampire dönüşen bile yok inistagram-ww_iww
 30. Hatırladınmı beni? - 2.09.2019 06:06:
  Melisa vampir meraklısı neredesin sen haber ver aq
 31. Tugce - 1.09.2019 19:54:
  Lan malmisiniz anlamiyomki biri vampirellamisin vampir olduğuna inanıyorum biri dolirmaya çalışıyor biri ise hala aptal olduğumu söylüyor salaksini vallah
 32. Sudenazblabla - 1.09.2019 15:02:
  Vampirella bana ulaş
 33. Carmen - 1.09.2019 04:28:
  Aslancık, dönme zamanı.
 34. Mortem - 1.09.2019 03:36:
  Yollar sonra yazıyorum vampir mi olmak istiyorsunuz canlarım bedavaya olmaz kimsede yapmaz uğraşılacak iş değil çünkü . 1 milyon dolar hazırlayın yatırmanız gereken yeri ben söylerim yatırın gerisi kolay öpüldünüz 128077127995128536128536
 35. - 31.08.2019 00:31
  Ne gariptir ki.. Aynı yaştayız. Ama ben senin gibi hayallere tutunarak yaşamıyorum. Gerçekçiyim. Hayalci bir ahmak değilim.
 36. Erol - 30.08.2019 14:50
  Yahu ben kafaya taktım bu vampiri bana yardımcı olun ne yapmam gerekiyor instgram mavisin_7 yazın lutfen
 37. Tugce - 29.08.2019 23:35
  Ya aslında inancımı yitirdi nerdeyse ama biri gelip beni tekrar hayallerine bahlasin çünkü daha 16 yasindayim daha küçüğüm hayallerle yaşamam lazim
 38. - 28.08.2019 04:19
  Eskiden ben de öyle hayaller kurardım ama o hayaller boktan bir şekilde yaşadığımız gerçeğini değiştirmiyor. Yani evet sen hayal kurarak kendini mutlu ediyor olabilirsin ama bir süre sonra hayatın gerçekliğiyle yüzleştiğin zaman içindeki boşluğu hiçbir şey kapatamaz. İyi o zaman eğer gerçek olursa bir gün beni de haber edersin..(ama sanmıyorum üzgünüm) saygı duyuyorum.
 39. isimsiz - 27.08.2019 21:13
  yha yorumları okudum bazı aptallar çıkıp vampirim demişler her kaynakta yazıyo bu hiç bit vampir vampir olduğunu söylemez söyliyende anca kendini kırır )
 40. Tugce - 27.08.2019 06:16
  Bilki ben zaten bu aptal dünya yuzunden hayallerim var ben bugune kadar bikere olsun yüzüm gülmedi ve bu hayal deil belkide gerçek olacak bi gelecek
 41. - 26.08.2019 00:25
  Şahsen İnternete yazmadım:d vampirleri araştırırken karşıma çıktı ve bir gireyim dedim şdşsşsiwşdğsiwüfis kardeşim bana sorun demiyorum ki siz vampir olmanın hayalini kuruyorsanız eğer çok saçma, küçük mü küçük minnak bir ütopyanın içindesiniz demektir aman diyeyim fazla oyalanmayın hayatın gerçeklerinden kaçamazsınız:dd tşk
 42. Tugce - 25.08.2019 20:07
  Gothic bi sen eksiktin bide oburleri madem ilgilenmiyonuz niye internete nasıl vampir olunur diye yazıyorsunuz bö musun nesin akıllı olan neyin hayalini kuracagimizi sana mi sorak
 43. gothicc - 25.08.2019 15:19
  arkadaslar ben de vampirim olmak isteyenler bana ulassin128147
 44. gothicc - 25.08.2019 15:18
  yorumlara bak amkk deli mi sikti sizi HAISWJDOJQDOWKDO1KODJ2DOJ1OF
 45. Aq şu beynizin
 46. - 25.08.2019 02:35
  ABİ SİZ CİDDİ MİSİNİZ ŞDŞSİWİEİFİSİİEÜFİSÜEİFÜE bu nasıl bir hayal gücü,ne çeşit bir ruh hastasısınız şcşsşsşfisşs Lütfen tatlı,küçük ütopyanızdan çıkın31 zira gülmekten gözümden yaş geldi tşk
 47. Tugce - 24.08.2019 18:11
  Ya mathew biz onu denedik olmadı zaten olsaydı herkez vampir olurdu
 48. Dkdkd - 24.08.2019 16:26
  Jdjd
 49. Mathew - 24.08.2019 02:07
  Nasıl vampir olunur anlatayım sizlere lafı kısa kesicem. Kırmızı mumlar batı siyah mumlar kuzey yönüne bakıcak ortaya oturup bu sözleri söylemeden önce mumları yakıp her muma birer damla kan ile bu sözleri söyle Kanin kirmiziliğinin getirdiği tutkuyu hissetmek, isirirken o anla bütünleşmek, kanin baş döndüren tadi ve verdiği aşk, tutku, haz ve bu hazzin verdiği sersemlikle zindelik arasi hissi hissetmek istiyorum.Ölümsüzlüğü tatmak, kanin soğuk tadini tatmak, ve bundan haz almak istiyorum ama saat gece yarısı olması lazım saat 24.00 da başlaman lazım
 50. Kendrick lahey - 24.08.2019 01:17
  Lafta herkes siker zirvedeuim git kumda pipinle oyna amk veledi
 51. Sikiklahey - 23.08.2019 22:20
  Konuşma s. ikerim ananı babanı p. iç cevap verip durma. Birde o. rospu Tuğçe türemiş senin de a. mına koyim.
 52. Kendrick lahey - 23.08.2019 21:59
  İnsan olduğum için sorun yok ama duyduğuma göre senin önüne atılan kemikleri yavaş ısır dişlerin kırılabilir baban seni cami kapısına bırakmıştır kesin böyle evladım olsa bende sikime dava açarım aq sanaldan kuduz köpek gibi herkese sardıran evlat :D
 53. Ayyüce - 23.08.2019 21:54
  Aynı kişi bizim adımızı kullanarak nick uyduruyor sonra bize sallıyor sanki anlamıyoruz aq kim olduğunuzu
 54. Ayyüce - 23.08.2019 21:52
  Ya bu kimdir biliyor musunuz michealdır bu ya da ne biliyim onun gibi yalancı bi embesildir yarası var gocunuyor milletin doğrusu mu yoksa senin gibi beyni olmayanların doğrusu mu aklın mı var ki bi fikrin ya da bi doğrun olsun gerçi
 55. Tugce - 23.08.2019 20:42
  Lan bu ayyucenin ismini küfürler yazan her kimsenin akıllı ol hadini aşma senin aklın sana yetmiyorsa bize akıl vermeyé çalışma küfür yazacağına adam gibi isim yaz bari köpek asıl sikik sensin
 56. Ananisikim lahey - 23.08.2019 13:40
  Konusma pic sana kemik atan mi oldu
 57. Kendrick lahey - 23.08.2019 09:34
  Milleti meşkul eden sensin aq kendiniz çok namuslu insanlarsınız sanki başkalarını yargılıyorsunuz senin hayatında kesin kurgudur MK göte giren şemsiye açılmaz sen kendini arkaki şemsiyeyi çıkar sonra başkalarına laf söyle.
 58. SikikAyyüce - 23.08.2019 00:23
  Milletin doğrusuda bu ayyüce sürtüğü doğrusunu söylede bilelim. Bir faydan varsa yap. Yoksa sus meşgul etme milleti
 59. Ayyüce - 22.08.2019 22:30
  boşverin yalancıları micheal ın yalan söylemekten başka yaptığı bi şey yoktu ki
 60. Tugce - 22.08.2019 06:34
  Bu micheal neden ortadan kayboldu acaba korktumu
 61. GothicGod - 20.08.2019 17:16
  hala bi sonuç yok bende 5,6 aya kadar inanıyordum ama artık inancım kırıldı 3,4 yıldır vampirleri araştırıyorum hep vampir olmak istedim ama olmuyor arkadaşlar artık uğraşmayın
 62. Nakso - 20.08.2019 02:37
  Sebastiano Sen adi bir varlığa mensupsun ,yüz karalığın gerçeğini açıklaman ötürü bir sebep,mensup olduğun gerçeklere hayal düşüklüğünü hissettirdin Ne yazık ki.
 63. Tugce - 19.08.2019 19:13
  Ya vampirellamisin daha bebeklik sen yavrum
 64. Ayyüce - 19.08.2019 13:42
  Boşver zaten yalancının teki
 65. Kendrick lahey - 19.08.2019 02:56
  Neden amacı ne
 66. Ayyüce - 18.08.2019 16:19
  Dark öyle kendrick konuştuklarını engelliyor
 67. Kendrick lahey - 18.08.2019 01:54
  İnırdın değil i n a n d I r d I n Kazınız değil k a z a n d I n I z
 68. Kendrick lahey - 18.08.2019 01:52
  İnırdın değil i.ırdın Kazınız değil k.azınız ne aptal site bu aq dediğimiz kelimeleri değiştiriyor
 69. Kendrick lahey - 18.08.2019 01:51
  12,13 yaşındaki çocuk bile bu kadar küçük düşürmez kendini he vampirim deyip inırdın herkese kendini bimden 25 kuruşluk poşet kazınız tebrik ederim
 70. Kendrick lahey - 18.08.2019 01:46
  Dark instgram dan neden beni engelledin? Neyse.
 71. Vampirella - 17.08.2019 18:07
  NAZLI 7 YAŞINDAYIM DİYORUM NE 13 U YA BOS BOŞ KONUŞMA DOWPVUWID
 72. Nazli - 17.08.2019 14:53
  Amacim vampirlerle konusma ve onlara katilmak hani ortaligi sirke cevirdiniz vala arkaslar amacimiz vampir olmak unutmayin su vampirellea da inanmayin psikolojisi bozuk 13 yasindaki kizdan ne bekliycen Instagram x_siyah_kiz
 73. askdiz_kral01 - 17.08.2019 01:29
  Hey arkadaslar orda bi Vampirella var kendini vampir zanneden onun piskolojisi bozuk ve size yine diyorum vampir kimlini aciklamaz ona inan mal bunu unut mayin nazli karsim sende haklisin ama bu vampirlerin olmadi anlamina gelmez senin insagramin varsa Asksiz_kral01 yaz ben sana orda detaylica anlatirim butun hepsini ne merak ediyosan vampirlerle ilgili
 74. askdiz_kral01 - 17.08.2019 01:18
  Vampirella sen diyon vampirler insagram kullanamaz kendine de vampir diyon hicbir vampir kimlini acik etmez ha bu arada araniyosun cok gezme ortalik ta sana diyim Not:Vampir v harfiyle degil cahil karsim wampir diye yazilir
 75. Feti uzun - 16.08.2019 21:07
  Bende bı vapir olmak istiyorum amacım hız koku ve kötü olan insanı kanı emeki
 76. Riviera - 16.08.2019 14:20
  Darkredbloods a inanmayın arkadaşlar vampirlik ayağına önüne gelene yavşayan adi picin teki
 77. Darkredbloods - 15.08.2019 17:21
  Ayyuce beklerim mesajini @darkredbloods hesabım..
 78. Nazli - 15.08.2019 16:46
  Gel lan veriyorum adresi adana seyhan gulpinar mahallesi gel hadi aq salagi Instagram x_siyah_kiz
 79. Ayyüce - 15.08.2019 12:15
  Darkredbloods instagram hesabını yazar mısın sana ordan ulaşsam
 80. Kendrick lahey - 15.08.2019 10:13
  Darkredbloods bana instgram dan yazsana instgram : vampire_damon_salvatore vampirleri filmlerden tanımadım dönüşüm konusunda kararlıyım kendimden eminim
 81. Kendrick lahey - 15.08.2019 10:10
  Kınıkmı skslsşs asıl sen sie
 82. Vampirella - 15.08.2019 01:28
  Siyah kan kinik pardon kırma milleti olucak yazdigim
 83. Vampirella - 15.08.2019 01:26
  Nazlı Got iki t ile mi yazıliyordu ya pardon ben hayatım boyu yanlış kullım affet ADRES VER ADRESSSSSS AMEL DEFTERİNİ KAPATAYIM SENİN aslında zaten ailen watpad kitapları okuduğun için buyuk bir sınava tabi tutulmuş allah tarafından :( senle uğraşmam günah mı acaba
 84. Vampirella - 15.08.2019 01:23
  Kendirici kınık Malatya kutsal topraklarımız oyurdumun yer değil abeee mal mısın yha .sss İstanbula gelirim de dediğim gibi eğitimim bitince yha .s
 85. DİSSTOSİYAHKAN - 15.08.2019 01:21
  SKSJFLSKCSLF kınık niye türkçe konuşup kullanıcı adını ing yapıyorsun ASJFLCWJVWJJXL neyse sie kırma milleti
 86. ?? - 15.08.2019 00:36
  Gerçekten çok komiksiniz ortalıklara modern vampirler çıkmış insanlara laf atıyo internette cidden çok güldüm ne micheal ne de vampirella mıdır nedir hiçbiri vampir değil sallamışlar yerini söylüyo aq malatyanın felan filan burdan vampir olmadığı çok açık
 87. Darkredbloods - 14.08.2019 22:44
  Saçma sapan şeylere inanmayan, kitapta okuduklarının,filmlerde izlediklerinin sadece birer kurgu olduğunun farkında olan, ne istediğini bilen, saçma sapan istekleri olmayan,dönüşüm konusunda kararlı kendinden emin birileri ile irtibat kurmak isterim doğrusu.... İletişime geçmek isteyenlerin mesajlarını bekliyorum....
 88. Kendrick lahey - 14.08.2019 21:54
  Tabi tabi güldürme beni Fşfşfş İstanbula gelemiyon ama malatyaya yorgun kanatlarla uçabiliuon Malatyanın bülükkaya mahallesi hangi Malatyanın neresi oluyor?
 89. Nazli - 14.08.2019 21:37
  Ayyy kiyamam sana gottun yemedi demi gelmeue vampirellacik aq salagi gel ssana neymisim gosterim o znm uc bucuk atma velet
 90. Ayyüce - 14.08.2019 11:13
  İşinin olmadığı çok belli zaten söylemene gerek yok zavallı insanlar hep böyle yapar başka insanlar üzerinden kendini eğlendirirler falan,saçma sapan hayal güçlerini kullanıp oralarda yaşarlar yaşa yavrum karışmıyorum sana daha da muhatap almayı düşünmüyorum seni ve senin gibi salakları
 91. Disstoayyüce - 14.08.2019 01:10
  Bana komik SLXLQCİQJCJQLCJHWJDHWD Amaç seni değil kendimi eğlendirmek badgirlsiyahkızkötücocukayyüce bu derece kendimi güldüren bir aktivite (1010 aktivite) bulmuşum keser miyim qpsöçşx bu sitede takılan boş insanlar oldukça (sen gibi yani) böyle konuşma aralarına girmeye devam edeceğim çünkü işim yok
 92. Ayyüce - 13.08.2019 20:58
  Kes artık sende şu saçma sapan şeyi komik değil aq
 93. Tugce - 13.08.2019 19:33
  Lan vampirellamisin nesin arada bidaha Adanalılari götürme kötü olur bide git babanı kadir vampir mis bari komik bişey söyle guleyim
 94. Vampirella khabib - 13.08.2019 15:23
  Mcgregor oğlum dedim ya zaten bilmiyorum instagram neden yasak kutsal kitapta öyle yazıyor diye SJ2LPECOLWLCİWLCJWLXJWODJ buralarda çok dolanma tek yumrukla amel defterini kapamiyim adam ol ringe gel
 95. Vampirellanın kızı - 13.08.2019 15:20
  Ayyüce abla bütün sırrı bozdun ya .d
 96. Ayyüce - 13.08.2019 13:41
  Arkadaşlar iyi misiniz vampirellayı ciddiye alıp söylediklerini çürütmeye falan çalılıyorsunuz cidden komiksiniz kız ilk başta trollemiş sonra siz ciddiye alınca devam etmiş niye bu kadar saçma sapan uzattınız bu konuyu
 97. Mcgregor - 13.08.2019 12:53
  Vampirella aptalmısın nesin vampirlerin face yada instagram kullanmamasının amaci ne onu acıkla ilk başta demek face instagram kullanmiyon niye böyle bi a girip insanlarla dalga geciyon gerizekalı hadi diyelim vampirsin instagram kullansan sanki öldürcekler salak salak konuşuyon kimin eli kimin götunde belli değil gelmis burda yok nrt kullanmaz yok face inst kullanmaz hikaye anlatma aptal
 98. x_bad.girl_123 - 13.08.2019 01:28
  Lan vampirellacık nasıl bi hayal gücün var amk gerizekalı yaa ERGEN
 99. Vampirellanın kızı - 13.08.2019 01:12
  Nazlı abla yorumunu ben de okudum kavgaya allahı mı çağırdın anlamadım
 100. Vampirella - 13.08.2019 00:55
  Bad girl sen gidip can yaman fan hesapları açıp geceleri allaha Alper erozerin bir vampir olup sana kadınım ol hatun demesi ve seni biraz cam yamana duydugu kıskançlıktan dolayı dövmesi için yalvarsana kullanıcı adından yola çıkarak bu yorumu yapıyorum DJWPFWIPCOWCOWOCIQUFUWHFOWJOFJQOFJWKDJWIDJWIDJWIJDWOJFOWJDOWJIWD NAZLI AYNISI SENİN İÇİN DE GEÇERLİ ŞİMDİ OKUDUM İNSTA HESABININ ADINI AKDLQICIQOIWOXJSJCSKJXKSJXKS
1 ile 100 arası gösteriliyor. Toplam: 9363 yorum
Yorumlar Yükleniyor


 

Son Yorumlar

Tugce, Vampir nasıl olunur? için;
Oğlum köpekler yapacak başka sokak bulamadinizmi hayallerize dilini uzatmayin bence yoksa diliniZi bidaha yerinde bulamazsınız ama bilin bunu ben deil 14.09.2019
Dje, Vampir nasıl olunur? için;
Ehej 14.09.2019
Tugce, Vampir nasıl olunur? için;
Ali çok doğru söyledin ağzına sağlık lan sizi les kurları gidin ilk o beyninizi kulanin sonra gelin bize vasihat verin  12.09.2019
isimsiz12, Vampir nasıl olunur? için;
BÖCÜK ne diyorsun canım anlamıyorum bir şeyden bahsederken başkasına atlıyorsun türkçe cümle kurmayı bilmiyormusun????????????? son cümleni tekrarla B 12.09.2019
Rjrk, Vampir nasıl olunur? için;
Fıro 12.09.2019
Ali koca, Vampir nasıl olunur? için;
Babır değil b a b a n d I r  11.09.2019
Ali koca, Vampir nasıl olunur? için;
İlk baş burdan siktir olup gidecek kişi sensin ananın amına kadar yolun var oç ezik senin babır senin gibi bir laham faresini ananın amına sokup boşal 11.09.2019
hepinizmalsiniz, Vampir nasıl olunur? için;
pü amına kodumunun beyinsizleri asil oldlar siktirsin burda durma surenız dolmustur sizin haha ezikler  11.09.2019
Ali koca, Vampir nasıl olunur? için;
Evet vampir nasıl olunur yazısı yazıp burda akıllı gibi davranan yarım akıllı insanların kendi çağında hava atma sevdası hayret kalıyorum boş insansız 11.09.2019
Dominikxs, Vampir nasıl olunur? için;
ya newler bi siktirin gidin ya cidden siktirin gidin biz oldlar kendi aramızda iyiydik amk sizin gibi kanserler yüzünden siteye 2,3 aydır giresim gelm 9.09.2019

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.