Ana Sayfa » Genel » Vampir nasıl olunur?

Vampir nasıl olunur?

Milattan önce binli yıllara dayanan vampirizm efsanesi, günümüzün popüler kültürü ile yeniden hayatımızda önemli bir yer tutmaya başladı. Lakin vampirizm gün geçtikçe ve popüler kültürün etkisinde kaldıkça bozulmaya ve mutasyon geçirmeye başladı. CERN yardımları ve BSHG' nin araştırmaları ile gerçek vampirizm, dört yıl süren uzun ve bilimsel araştırmalar sonucunda bazı tanımlar kazandı.
İşte bu araştırmalar ve sonuçları:


Öncelikle vampirler ölü değildir. VC17 virüsünün vücuttaki sindirim, sinir ve kas hücreleri üzerinde gerçekleştirdiği mutasyondan ortaya çıkmış bir hastalıktır vampirlik. VC17 virüsünün oluşum zamanı milattan önceki yıllara dayanıyor, özellikle ortaçağ da Avrupa'da yaygınlaşan bu virüs, halk tarafından hastalıklı kişinin şeytan ele geçirmiş gibi görülmesine sebep olmuş ve abartılı vampir efsaneleri ortaya çıkmıştır. Toplumda yanlış bilinen vampir özelliklerinden bazıları ve doğruları şunlardır:

- Vampirler güneş ışığına çıkabilir, güneş ışığına sadece alerjik boyutta duyarlılıkları vardır. Güneş ışığının vampir genli birine yapabileceği en büyük zarar deride dökülme veya kızarmalar ile nefes darlığı olacaktır.
- Sarımsak veya gümüşün vampirler üzerine herhangi bir etkisi yoktur.
- Pentagram ve diğer pagan işaretlerinden hoşlanmazlar. Pentagram bilindiği gibi bir pagan işaretidir ve kilise tarafından pagan dinine saldırı amacı ile pagan sembollerine şeytanı anlamlar yüklenmiştir.
Vampirizm doğaya karşıt bir durum olduğundan, vampirler pentagramı asla kullanmazlar.
- Köpek dişleri dikkat çekici uzunlukta değildir.
- Tenleri soluk değildir. Her ırktan vampir olabilir ( siyahî ve Asyalı dâhil ).
- Ölümsüz değildirler, maksimum ömürleri 600 yıl, ortalama ise 120 yıldır.
- Temel besin kaynakları kandır ama yemekte yiyebilirler. Kan ihtiyaçlarını genellikle hayvanlardan temin ederler ayrıca hayvansal kanda yeterince şeker bulunmadığı için gerekli şeker miktarı için bolca tatlı içerikli besin tüketirler.

Şimdi de doğru bilinen vampir özelliklerine bakalım:
- Karanlıkta görme yetileri insanlara oranla çok daha fazladır.
- 5 duyu organları oldukça hassastır. Çok iyi koku alabilir, çok kısık sesleri bile duyabilir ve çok uzakları görebilirler.
- Saf kan olanları altıncı hisse sahiptir. Buradaki altıncı his, karşısında bulunan insanın düşüncelerini ve duygularını hissetmektir.
- Fiziksel güçleri insanlara göre daha fazladır.
- Yaraları hızla iyileşebilir, yüksek rejenerasyona sahiptirler.


Vampirler kan ile nasıl beslenir ve nasıl daha güçlüdürler?
VC17 vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar. Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir. Vampir vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer. Kaslarda meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır, kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur. Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?
- Güneş ışığını sevmezler, zorunlu olmadıkça gün içerisinde dışarıda dolaşmazlar ya da gölge alanları tercih ederler.
- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.
- Gündüz uyumayı, gece yaşamayı tercih ederler.
- Gündelik işlere ve yaşam tarzına ilgili değildirler.
- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.
- Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır.
- Kana olan tutkuları nedeniyle sıklıkla dillerini ve dudaklarını dişleri ile kanatırlar, dudaklarında soyulmalar görülebilir.
- Kendilerinin bir yeri kanadığında mutlaka kanı az miktarda da olsa emerler.
- Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz, sakin ve asosyal görünen vampir, geceleri tam tersi özellikler kazanır.
- Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.
- Birçoğu geleneksel toplantılara uyum sağlamak amacıyla az miktarda Latince bilmektedir.
- Herhangi bir politik görüşün veya dinin aşırı fanatiği değillerdir.
- Cinsel istekleri fazladır. Cinsel ilişkileri kan beslenmesi ve geleneksel olarak iki şekilde olur. İlişki sırasında, doğal tepki nedeni ile ısırma, kanatma veya emme, ve bunun gibi alışılmadık davranışlar sergileyebilirler.
- Hayvanlar ile araları çok kötüdür, hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi, köpek, fare, kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.
- Vücutlarında güneş etkisiyle oluşan kızarmalar veya dökülmeler görülebilir. Bu genelde güneşe maruz kalan yüz bölgesinde, yanaklarda, alında ve ağız çevresinde olmaktadır.
- Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi, kahverengi, siyahımsı ve yeşil ). Ayrıca melez vampirlerin göz çevrelerinde sarılıklar görülebilir.
- Safkan vampirlerin saçları gençken beyazlamış olabilir.
- İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar, gözlerini sık sık kaçırabilirler, bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir. Ayrıca bu nedenle aynaya bakmaktan da hoşlanmazlar.
- Çoğu vampir şiddet dolu yapısını bastırmak için klasik veya yavaş senfonik müzik dinlemektedir. Sanılanın aksine vampirler siyah giyinerek, death metal dinleyen ve kendinden geçen tipler değillerdir.
- Sudan hoşlanmazlar.
- Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar. Metalik yapi, VC17 etkisindeki deriye zarar vermektedir. Deri bileklikler ise sorun teşkil etmemektedir.
- Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler, özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.
- Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler, bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.
- Hız ve güç olarak insandan üstündürler.
- Zeka ve bilgi düzeyleri ise yaşları ile orantılıdır.
- Bir vampir asla vampir olduğunu söylemez, bu konu katı kurallarla yasaklanmıştır.
- Hastalıkları çok kısa sürer, yaraları çabuk iyileşir.
- Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar.
- Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden, sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir. Unutulmaması gereken vampirizm bir yaşam biçimi değil, bir hastalıktır.
- Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.
- En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise, kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir, amacı yoktur. Üçüncü davranış, dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır. - Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar. - Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.

Günümüzde Durumlar
Vampirler varlıklarını ortaya çıkarmamak gayretindirler, tahmin edilebileceği gibi bu durum büyük bir kargaşa ve kaosa neden olabilecektir. Genellikle zengin veya orta halli olarak yaşayan vampirler kan ihtiyaçlarını özel olarak kurulan şirketler tarafından hayvanlardan elde etmektedir. Ancak insan kanıyla beslenen vampirler de vardır. Bu tür vampirler, vampir konseyi tarafından aranır ve gerekli görüldüğünde öldürülür. İnsan kanıyla beslenen vampirlerin fark edilmesi çok daha kolaydır çünkü gözlerinde kırmızı bölgeler oluşmuştur ve tırnak etleri kıpkırmızıdır.

Yönetenler Biliyor
Bir çok ünlü üniversitenin araştırmasına ve kanıtlar sunmasına rağmen, vampirizm olayı saklı tutulmaktadır. Amerikan hükümetinin sadece 2009'da Amerikan hastanelerinde kaybolan tonlarca serumun soruşturmasını nedensiz olarak durdurması, hükümetlerin vampirizm virüsü ile panik olmaması için, özel olarak ilgilendiğini göstermektedir. Hayvansal kan ile beslenen vampirler sorun teşkil etmemekte ancak hala kan ile beslenen vahşi vampirler, vampirizmin öğrenilmesi halinde büyük bir kargaşaya neden olabilecektir. Yale University'e göre dünyadaki toplam vampir sayısı hayvansal olanlar 12000, vahşi olanlar ise tam sayısı bilinmemekle birlikte 700 olmak üzere, yaklaşık 13000 civarındadır.

Sahtekârlık
Gençler arasında yaygınlaşan sahte vampirim akımının ise özentilik ve psikolojik hastalık olduğu belirtilmiştir. Öncelikle VC17 taşımayan biri vampir olamaz, ikinci olarak da bu gençlerin eylemleri sırasında yere çizdikleri pentagram ve tapınma şekilleri gerçek vampirizme terstir. Ayrıca belirilmesi gereken son nokta şudur ki; sık olmasa da her milletten ve dinden vampir olabilir.

BSHG genetik araştırma sitesinden alıntıdır, İngilizceden Türkçeye çeviren uludagsözlükteki arkadaşlara teşekkürlerimizi sunarız.

vampirizm, vampirin anlamı, vampir nasıl olunur, vampir nedir,
20.04.2013 Genel

Yorum Yaz

İsminiz:


Yorumunuz:
 1. Who - 18.01.2020 15:11
  takesun13 instagram hesabım umarım biriniz yazarsınız bilgi alışverişi yapmak isterim...
 2. Jack - 18.01.2020 02:17
  Anlıyorum bende çok zamır burdayım ama kimseyle iletişime geçmiyordu anca yazmaya başladım sana instagramımı bırakıyorum yazarsan sevinirim kontjack
 3. Minik kurt - 17.01.2020 20:44
  Bir süredir buradayım.
 4. Jack - 17.01.2020 18:40
  Hey sende kimsin Minik Kurt seni daha önce hiç bu sitede görmedim
 5. Minik kurt - 17.01.2020 03:57
  Seni çok özledim. (9.363 km)
 6. Hs - 16.01.2020 23:01
  Ss
 7. Moruk - 15.01.2020 22:20
  Morudy
 8. Ecrin kara - 15.01.2020 17:18
  Vampir olmak istiyorumm.vampir olanlar lütfen beni ısırsın
 9. Ey - 15.01.2020 11:35
  Ey
 10. Sjs - 14.01.2020 22:55
  Zsj
 11. Yazık - 14.01.2020 16:59
  Mallar
 12. Fj - 14.01.2020 08:31
  Do
 13. D - 14.01.2020 06:16
  F
 14. Çç - 14.01.2020 02:34
  Ş
 15. Acayip - 13.01.2020 23:29
  Evet
 16. Nulnbu - 13.01.2020 20:05
  Fy
 17. G - 13.01.2020 09:08
  T
 18. Sensizi - 13.01.2020 04:32
  Konuşmam gerekenler var.
 19. Sensizi - 13.01.2020 04:32
  Vampir meraklısı ismi ile eskiden instgram kullanan kişi instgram ismim sensiziiiiii
 20. Wolf0r - 13.01.2020 00:10
  Çok uzun zamır bu sitedeyim ( 3 yıl) ve malesef istediğim bilgiyi tam olarak alabilmiş değilim... Bu konularda(vampirler kurt adamlar) bana yardım edecek, bilgisini aktarabilecek kişiler varsa ve bana yazarsa çok sevinirim instagram hesabım @senibekliyorum873
 21. Anonim - 12.01.2020 16:21
  Başka isimler altında olay kurgusu yaratıp yine başka isim altında kendi yarattıkları vampir kurgusunu yalanlayanlar..Kimseyi kırıp duygu suistimali yapmaya hakkınız yok.
 22. Zndznd - 12.01.2020 02:08
  Bir kaç yıldır yorumları okurum öyle sadece aklıma geldiğinde girerim siteye simdi ilk defa yorum yapıyorum söylemek istediğim kendini bilmez insanlarin laflarina kanmayin ve sosyal medya hesaplarinizdan da olmayın
 23. Evet yolun sonu buraya kadarmış burdan tanıdığım herkesi hayatımdan siliyorum tamamen buraya yazdığım güne lanet olsun asla yazmıcam bu siteye...
 24. ... - 11.01.2020 14:28
  Konuşmaya değer insanlar değilsiniz
 25. cringe - 11.01.2020 04:19
  cringe
 26. F - 11.01.2020 03:58
  D
 27. H - 10.01.2020 14:52
  X
 28. Vlx her şey için özür dilerim hayatında başarılar dilerim bu gün son günüm umarım affedersin beni...
 29. a456h3 - 10.01.2020 09:03
  Gerçekten araştırma ruhlu arkadaşlar yazsın İnstagram a456h3
 30. Mathew - 10.01.2020 06:59
  Sadece ilgi çekmekeye çalışıyorum vampir falan değilim evde 724 okuldan eve evden okula giden kendini bir şey sanan ergenin tekiyim
 31. Kevin - 10.01.2020 06:57
  K haklısın dostum.
 32. Kkt - 10.01.2020 05:38
  Kk
 33. İsimsiz - 10.01.2020 04:50
  köte değil göte dicektim saygı değer küçük ve büyük insanlar.
 34. İsimsiz - 10.01.2020 04:49
  K harfli şahıs fazla sabır köte satır onu öğrendim sizin için bir hesap bırakacağım benimle iletişime geçip yardım edebilirseniz ile size bir dost olurum instgram: karakedi1572 Saygılarımla selamlıyorum sizi...
 35. k - 10.01.2020 02:52
  Ne bu ilgi çekmeye çalışıp vampirsiniz gibi düşündürtme çabaları . Klanı yok olmuş bilmem neymiş hiç güleceğim yoktu dersine iyi çalışmışsın aferim ama konuya yanlış giriyorsun evlat. İlginizi kullanmaya çalışan insanlarla lütfen muhattap olmayın. Vampir olmayı gerçekten istiyorsanız sadece inancınızı asla kaybetmeyin bunun için sabırlı olmanız çok önemli. İsyan ederseniz kaybedersiniz.,,,,,,
 36. K - 10.01.2020 02:21
  T
 37. Jj - 9.01.2020 23:51:
  Jj
 38. hh - 9.01.2020 22:48:
  _hh
 39. Grace - 9.01.2020 22:18:
  Mathew vampir değil arkadaşlar, kesinlikle emin olabilirsiniz.
 40. Mathew - 9.01.2020 21:56:
  Sürgün edildini öldümü söylemeleri sana üzgünüm veronica sana söylediklerim için özür dilerim beni affet.
 41. . - 9.01.2020 21:06:
  Mathew loncam tarafından sürgün edildim için sana ulaşamadım bulunduğum bölgeyi terkedemiordum lonca yok olduna göre eskiden yaşadığımız yetimhanede ayın 13ünde saat 23,00 da ol bende orda olucam senin öldüğünü söylemişlerdi üzgünüm...
 42. G - 9.01.2020 21:03:
  G
 43. . - 9.01.2020 19:37:
  Ali öldü diye siteye yazan küçük bir çocun şimdide bana ali demesi ayrı bir ironi yaşatıyor :D
 44. . - 9.01.2020 19:32:
  Asıl beyin yoksulunun kim oldunu anlamış oldum teşekkür ederim.
 45. . - 9.01.2020 19:30:
  Kevın daha dün arkadaş olmak istiyordun benimle şimdide ali olduğumu mu iddia ediyorsun
 46. .jj - 9.01.2020 19:27:
  Gg
 47. Beyzaxvampir - 9.01.2020 17:36:
  Bende vampir olmak istiyorum ölmeyi göze bile aldım lütfen vampir olan biri varsa yazsın çok istiyorum olmayı
 48. Kevin - 9.01.2020 15:54:
  Yok yetimhane yok seçilmiş kişi bu tarz insanlar sadece kendini kardıran çocuklar beyin yoksulları bunlarla iletişime bile geçmeyin boş insanlar bunlar
 49. Kevin - 9.01.2020 15:52:
  Ve dostlar ne mathew ne veronica nede bir başkası vampir değil bu siteye yazanlardan
 50. Kevin - 9.01.2020 15:51:
  Ali kendini tatmin etmek için neden bu tarz şeyler yapıyorsun c r ı n g e
 51. Gizemli wep - 9.01.2020 14:08:
  Mathew bana tanidik geldin
 52. Gizemli wep - 9.01.2020 09:49:
  Öyle araşdiran bayaa az zaten qarip bi şeyler baş veriyor neler olduğunu anlamak icin dahada derinlere enmeliyim
 53. Mathew - 9.01.2020 06:03:
  B.irbirimizi t.erketmiceğimize söz V.ermiştik i.hanet e.ttin bana v.eronica Ba.na iyi bir açıklama b.orçlusun yoksa gö.zünün yaşına ba.kmam. Seni b.ulabilmek için upir oldum.
 54. Mathew - 9.01.2020 05:59:
  Belki şimdide hatırlamazsın ama birbirimizi koruyup kollardık her neyse tam tamına 6 sene 23 gündür sana olan nefretim daha çok arttı.
 55. Mathew - 9.01.2020 05:53:
  hadi onuda geçtim tonca yıllık arkadaşlığımızı umursamadın hastaneye kaldırıldığın zaman beri senden haber alamamıştım beni terketdiğine pişman olucaksın bunu hayatınla ödüceksin veronica.
 56. Mathew - 9.01.2020 05:48:
  Ö.lmeni istiyorum. Veronica. Seninle aynı y.etimhanede büyümüştük sen beni hiç görmezdin
 57. . - 9.01.2020 04:47:
  Mathew benden ne istiyorsun?
 58. . - 9.01.2020 04:46:
  .
 59. Kd - 9.01.2020 03:41:
  Du
 60. Mathew - 9.01.2020 02:02:
  Kimliğini gizlemene bayılıyorum :)
 61. Grace - 8.01.2020 23:22:
  Bunu burada herkesin gözü önünde tartışmayacağım ama ismimi kullanmazsan sevinebilirim, seni diğer manyaklardan sanmıştım.
 62. Grace - 8.01.2020 23:18:
  Adıma konuşmayı kesin. Mathew, senin için bir hesap ismi bırakacağım @thisismyturf, umarım iletişime geçersin.
 63. Mathew - 8.01.2020 22:55:
  Grace 22.54 de yazan bendim ismini soru kısmında düşün isim kısmında ismim yazdığını.
 64. Grace - 8.01.2020 22:54:
  Çok pervasız adı sana bir şey anımsatıyormu?
 65. Mathew - 8.01.2020 22:53:
  Kindred veronica sevinmen lazım 2 asırlık bir konsey yok edildi. Artık tek kural öldürdüklerimize ölüm süsü vermek hayvan kanı içmek den kurtulmak insan kanı içenleri artık avlayamaz o klan öldüler daha ne isteyebilirim
 66. Grace - 8.01.2020 22:37:
  Merhaba Mathew, acaba sizinle iletişime geçebilir miyiz?
 67. vex - 8.01.2020 22:29:
  603160786050609860356016604060706035603660256098604860706050609860446072? 6050609860356016604060716035602660736020603260706050609860356016602160206091603660706035605060986044607260336081 603160786017609860256075608660316098604260766044603560716041607060416050609860446072 6042602060916021607060866040607860436042607960206036607160476070602160236025609860236016609160246070604060426036604760916050609860356016
 68. . - 8.01.2020 21:51:
  Mathew asren in resn kindred?
 69. Wjwk - 8.01.2020 21:47:
  Gk
 70. Mathew - 8.01.2020 21:20:
  Çok çok az kaldı bu sitedeki çoğu kişi vampirleri görücek klanım saldırıya uğradı bu siteden Bi kaç kişiyi seçicem vampir olucak ama bu dünyada kural olmaması için Bir kaç vampir konseyini yok etmek lazım onun için ölme riskine giricek olanlar yazsın. Yakın bir zama ben sizi bulurum...
 71. Kevin - 8.01.2020 21:07:
  Burda artık gerçekten araştırma niyetli insan çok az kalmış :) İnstagram:kevin._atten
 72. Nazlı - 8.01.2020 20:13:
  4 yil araştırma devam ediyor...
 73. Jk - 8.01.2020 19:10:
  Hu
 74. umutcan - 8.01.2020 09:37:
  ince dişliyim
 75. Jjk - 8.01.2020 04:59:
  jj
 76. İsmi lazım değil - 8.01.2020 03:35:
  Eskiden instgram da vampir meraklısı olarak isim kullanan kişi öldünmü kaldınmı bir haber bile alamadım senden
 77. . - 8.01.2020 02:09:
  .
 78. Duriar12 - 8.01.2020 00:35:
  Daha önce siteye yazmış mıydın vex ?
 79. vex - 8.01.2020 00:28:
  her gün vampir görüyorum ama enerji vampiri
 80. Gizemli wep - 7.01.2020 19:21:
  Neden böyle yapiyorsun aklinizimi itirdiniz
 81. Kevin - 7.01.2020 17:32:
  Ne boşsunuz ya
 82. Boş - 6.01.2020 10:56:
  Dediğin gibi anlamak isteyen anlar, anlıyorlar da zaten. Böyle saçmalıklarıda uydurmak bir başarı zaten tebrikler küçük.Sana boş gelebilirim ben bilmem gerekenleri biliyorum. ) :d
 83. Boş - 5.01.2020 21:58:
  Gerçekten soruyorum :d
 84. . - 5.01.2020 21:58:
  Ne kullanıyorsun küçük?
 85. Boş - 5.01.2020 21:56:
  İşte görüyorsunuz ne kadar saçma ve uydurma birşey. Yazmaktan üşenmedin mi ? Birde şaka gibi İnstagram hesabı bırakmışsın yazanlarada uydurmanın devamını anlatırsın artık.
 86. Grace - 5.01.2020 19:04:
  Saçmalık :D
 87. Katherinamwkw - 5.01.2020 18:24:
  Keek
 88. Kevin - 5.01.2020 15:04:
  Evet yardımı dokunabilecek bir insan daha geldi ve gitti...
 89. Gerçek ismim gizli - 5.01.2020 11:14:
  Ya sövsen sövemiyorsun da değmez çünkü kendisi keranede büyümüş benim hayatım adına konuşma hakkını kendinde görüyor buraya kimseyle tartışmaya değil bilgilendirmeye yazdım artık hakkımda ne dedikleri umrumda değil bu da buraya son mesajım ben gibi atılan mesajlara lütfen itibar etmeyeniz
 90. Gerçek ismim gizli - 5.01.2020 11:11:
  Ya bu kerhanede büyüdüm diyen arkadaş Allah seni bildiği gibi yapsın ben gibi konuşup salak salak atıyorsun herkes gibi konuşup atıyorsun herkesin adıyla herkes diyor ki o ben değilim bu ben değilim arkadaşlar kerhanede felan büyümedim saçma sapan yazıyor dengesizin biri
 91. Kevin - 5.01.2020 06:15:
  . Neden her gece gelip buraya . Koyuyorsun
 92. Kevin - 4.01.2020 23:18:
  Anlıyorum dostum
 93. İsmim gizli - 4.01.2020 20:26:
  Arkadaşlar kimliğimi açığa çıkarmak istemiyorum üzgünüm ama size yazamam çünkü sanal olaylar yüzünden başım birçok kere belaya bulaştı neyseki bir şey olmadı benim adımla “ismim gizli”diyerek yazanlar olabilir dikkat edin derim benim yazmama gerekçem gizlilik endişesi ve güven sorunu sizde bence bu şekilde böyle sitelerde paylaştığınız hesaplar fake bile olsa yazmayın derim kendinize iyi bakın
 94. Gizemli wep - 4.01.2020 20:14:
  Isimi gizli bana yaz lutfen seninle konuşmak istiyorum ww_iww hesap bu
 95. Kevin - 4.01.2020 17:22:
  ismim gizli bana instagramdan ulaşır mısın kevin._atten ınstagramım
 96. İsmim gizli - 4.01.2020 16:40:
  Ben en son 2015 te yazdım tekrar denk geldi yanlış hatırlamıyorsam bu siteydi ama adı değişmiş jekwmsnsn neyse diyeceğimi dedim gençler
 97. vex - 4.01.2020 16:32:
  hala buraya niye yazıyonuz la
 98. İsmim gizli - 4.01.2020 16:14:
  Ben boş verin demedim kardeşim o vampirim diyenler yalan söylüyor istediğini araştır istediğin gibi araştır yıllarını alsın ama bir tane gerçek vampir bulamazsın gerçek bir vampir burda gezmez bir de şöyle bir şey var bu kendini vampir sananlar cidden psikolojik hastadır ya da sizi kırıyordur her kan içen vampir olmaz ben de içerim şimdi ben vampir mi oldum hayır vampirlik bir dönüşümdür bir oluş aşaması geçirir fiziksel ve her bakımdan değişirsin ne kadar dışardan normal insan gibi dursan da içerde ve Zihni’nde olay farklıdır arzuladığın tek şey kan olur ve vahşi olursun klanlar arası savaşa katılır kendine bir klan seçersin çünkü hayatta kalmak için bunu yapmak zorundasın bir klan seçer ve klanlar (aile de diyebiliriz) arası savaşlara katılırsın bu dünyadan çok farklı dünyaları var yani demek istediğim gerçek bir vampir gördüysen bunu söyleyemezsin senin sonun o an gelmiştir vampirler tıpkı diğer alt kademe varlıklar gibi şeytanın çocuklarıdır bu misal de böyle gerçekte soyları Caine (Kabil) den gelir tufa yok olmuşlardır ama sonradan başka bir ata yoluyla tekrar tarih sahnesine gelirler bu sefer büyük bir gizlilikle varlıklarını sürdürürler fakat 20-21 yüzyılda deşifre ve herkesçe adları duyuldu bu yüzden mümkün olduğunca kendi içlerinde kimseye karışmamaya çalışıyorlar savaşları da barışları da kendi içlerinde insanların onları yok etme tehlikesine riskine giremezler bu arada vampirler de diğer alt düzey varlıklarda insanlardan aşağıdadır bunu kabul etmez hiçbiri şeytan da ben üstünüm dedi hatırlarsanız ve vampirler de alt sevieyedediir İnsan tüm varlıkların üstünü bunu unutmayın araştırmanızı yapın ama fazla da kafaya takmayın gençler sağlıcakla kalın diyeceklerim bu kadar
 99. Kevin - 4.01.2020 15:15:
  Ve michealın geri döneceğini sanmıyorum onunla hiç konuşmadım konuşmak isterdim geri dönerse bana yazar sanırım... instagram kevin._atten
 100. Kevin - 4.01.2020 15:13:
  Yanı bizim yıllarca araştırdığımız konuyu bırak diyorsun he oldu
1 ile 100 arası gösteriliyor. Toplam: 9561 yorum
Yorumlar Yükleniyor


 

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.