Ana Sayfa » Genel » Vampir nasıl olunur?

Vampir nasıl olunur?

Milattan önce binli yıllara dayanan vampirizm efsanesi, günümüzün popüler kültürü ile yeniden hayatımızda önemli bir yer tutmaya başladı. Lakin vampirizm gün geçtikçe ve popüler kültürün etkisinde kaldıkça bozulmaya ve mutasyon geçirmeye başladı. CERN yardımları ve BSHG' nin araştırmaları ile gerçek vampirizm, dört yıl süren uzun ve bilimsel araştırmalar sonucunda bazı tanımlar kazandı.
İşte bu araştırmalar ve sonuçları:


Öncelikle vampirler ölü değildir. VC17 virüsünün vücuttaki sindirim, sinir ve kas hücreleri üzerinde gerçekleştirdiği mutasyondan ortaya çıkmış bir hastalıktır vampirlik. VC17 virüsünün oluşum zamanı milattan önceki yıllara dayanıyor, özellikle ortaçağ da Avrupa'da yaygınlaşan bu virüs, halk tarafından hastalıklı kişinin şeytan ele geçirmiş gibi görülmesine sebep olmuş ve abartılı vampir efsaneleri ortaya çıkmıştır. Toplumda yanlış bilinen vampir özelliklerinden bazıları ve doğruları şunlardır:

- Vampirler güneş ışığına çıkabilir, güneş ışığına sadece alerjik boyutta duyarlılıkları vardır. Güneş ışığının vampir genli birine yapabileceği en büyük zarar deride dökülme veya kızarmalar ile nefes darlığı olacaktır.
- Sarımsak veya gümüşün vampirler üzerine herhangi bir etkisi yoktur.
- Pentagram ve diğer pagan işaretlerinden hoşlanmazlar. Pentagram bilindiği gibi bir pagan işaretidir ve kilise tarafından pagan dinine saldırı amacı ile pagan sembollerine şeytanı anlamlar yüklenmiştir.
Vampirizm doğaya karşıt bir durum olduğundan, vampirler pentagramı asla kullanmazlar.
- Köpek dişleri dikkat çekici uzunlukta değildir.
- Tenleri soluk değildir. Her ırktan vampir olabilir ( siyahî ve Asyalı dâhil ).
- Ölümsüz değildirler, maksimum ömürleri 600 yıl, ortalama ise 120 yıldır.
- Temel besin kaynakları kandır ama yemekte yiyebilirler. Kan ihtiyaçlarını genellikle hayvanlardan temin ederler ayrıca hayvansal kanda yeterince şeker bulunmadığı için gerekli şeker miktarı için bolca tatlı içerikli besin tüketirler.

Şimdi de doğru bilinen vampir özelliklerine bakalım:
- Karanlıkta görme yetileri insanlara oranla çok daha fazladır.
- 5 duyu organları oldukça hassastır. Çok iyi koku alabilir, çok kısık sesleri bile duyabilir ve çok uzakları görebilirler.
- Saf kan olanları altıncı hisse sahiptir. Buradaki altıncı his, karşısında bulunan insanın düşüncelerini ve duygularını hissetmektir.
- Fiziksel güçleri insanlara göre daha fazladır.
- Yaraları hızla iyileşebilir, yüksek rejenerasyona sahiptirler.


Vampirler kan ile nasıl beslenir ve nasıl daha güçlüdürler?
VC17 vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar. Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir. Vampir vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer. Kaslarda meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır, kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur. Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?
- Güneş ışığını sevmezler, zorunlu olmadıkça gün içerisinde dışarıda dolaşmazlar ya da gölge alanları tercih ederler.
- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.
- Gündüz uyumayı, gece yaşamayı tercih ederler.
- Gündelik işlere ve yaşam tarzına ilgili değildirler.
- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.
- Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır.
- Kana olan tutkuları nedeniyle sıklıkla dillerini ve dudaklarını dişleri ile kanatırlar, dudaklarında soyulmalar görülebilir.
- Kendilerinin bir yeri kanadığında mutlaka kanı az miktarda da olsa emerler.
- Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz, sakin ve asosyal görünen vampir, geceleri tam tersi özellikler kazanır.
- Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.
- Birçoğu geleneksel toplantılara uyum sağlamak amacıyla az miktarda Latince bilmektedir.
- Herhangi bir politik görüşün veya dinin aşırı fanatiği değillerdir.
- Cinsel istekleri fazladır. Cinsel ilişkileri kan beslenmesi ve geleneksel olarak iki şekilde olur. İlişki sırasında, doğal tepki nedeni ile ısırma, kanatma veya emme, ve bunun gibi alışılmadık davranışlar sergileyebilirler.
- Hayvanlar ile araları çok kötüdür, hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi, köpek, fare, kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.
- Vücutlarında güneş etkisiyle oluşan kızarmalar veya dökülmeler görülebilir. Bu genelde güneşe maruz kalan yüz bölgesinde, yanaklarda, alında ve ağız çevresinde olmaktadır.
- Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi, kahverengi, siyahımsı ve yeşil ). Ayrıca melez vampirlerin göz çevrelerinde sarılıklar görülebilir.
- Safkan vampirlerin saçları gençken beyazlamış olabilir.
- İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar, gözlerini sık sık kaçırabilirler, bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir. Ayrıca bu nedenle aynaya bakmaktan da hoşlanmazlar.
- Çoğu vampir şiddet dolu yapısını bastırmak için klasik veya yavaş senfonik müzik dinlemektedir. Sanılanın aksine vampirler siyah giyinerek, death metal dinleyen ve kendinden geçen tipler değillerdir.
- Sudan hoşlanmazlar.
- Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar. Metalik yapi, VC17 etkisindeki deriye zarar vermektedir. Deri bileklikler ise sorun teşkil etmemektedir.
- Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler, özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.
- Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler, bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.
- Hız ve güç olarak insandan üstündürler.
- Zeka ve bilgi düzeyleri ise yaşları ile orantılıdır.
- Bir vampir asla vampir olduğunu söylemez, bu konu katı kurallarla yasaklanmıştır.
- Hastalıkları çok kısa sürer, yaraları çabuk iyileşir.
- Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar.
- Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden, sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir. Unutulmaması gereken vampirizm bir yaşam biçimi değil, bir hastalıktır.
- Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.
- En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise, kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir, amacı yoktur. Üçüncü davranış, dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır. - Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar. - Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.

Günümüzde Durumlar
Vampirler varlıklarını ortaya çıkarmamak gayretindirler, tahmin edilebileceği gibi bu durum büyük bir kargaşa ve kaosa neden olabilecektir. Genellikle zengin veya orta halli olarak yaşayan vampirler kan ihtiyaçlarını özel olarak kurulan şirketler tarafından hayvanlardan elde etmektedir. Ancak insan kanıyla beslenen vampirler de vardır. Bu tür vampirler, vampir konseyi tarafından aranır ve gerekli görüldüğünde öldürülür. İnsan kanıyla beslenen vampirlerin fark edilmesi çok daha kolaydır çünkü gözlerinde kırmızı bölgeler oluşmuştur ve tırnak etleri kıpkırmızıdır.

Yönetenler Biliyor
Bir çok ünlü üniversitenin araştırmasına ve kanıtlar sunmasına rağmen, vampirizm olayı saklı tutulmaktadır. Amerikan hükümetinin sadece 2009'da Amerikan hastanelerinde kaybolan tonlarca serumun soruşturmasını nedensiz olarak durdurması, hükümetlerin vampirizm virüsü ile panik olmaması için, özel olarak ilgilendiğini göstermektedir. Hayvansal kan ile beslenen vampirler sorun teşkil etmemekte ancak hala kan ile beslenen vahşi vampirler, vampirizmin öğrenilmesi halinde büyük bir kargaşaya neden olabilecektir. Yale University'e göre dünyadaki toplam vampir sayısı hayvansal olanlar 12000, vahşi olanlar ise tam sayısı bilinmemekle birlikte 700 olmak üzere, yaklaşık 13000 civarındadır.

Sahtekârlık
Gençler arasında yaygınlaşan sahte vampirim akımının ise özentilik ve psikolojik hastalık olduğu belirtilmiştir. Öncelikle VC17 taşımayan biri vampir olamaz, ikinci olarak da bu gençlerin eylemleri sırasında yere çizdikleri pentagram ve tapınma şekilleri gerçek vampirizme terstir. Ayrıca belirilmesi gereken son nokta şudur ki; sık olmasa da her milletten ve dinden vampir olabilir.

BSHG genetik araştırma sitesinden alıntıdır, İngilizceden Türkçeye çeviren uludagsözlükteki arkadaşlara teşekkürlerimizi sunarız.

vampirizm, vampirin anlamı, vampir nasıl olunur, vampir nedir,
20.04.2013 Genel

Yorum Yaz

İsminiz:


Yorumunuz:
 1. Ecrin kara - 18.02.2020 07:27
  Aynen ya.birde bu si.kik Alp hayvan bile değil yani başka bir cinsten ahahhahahaahahhahh
 2. Si.kik Alpin anası - 18.02.2020 07:25
  Kîzîj evet ya bu tam bir oros.pu gavat si.kik bir evler dicemde bu nasıl bir evlat hayvan hYvan
 3. Ecrin kara - 18.02.2020 07:23
  Alp anan hahahahahahhaha seni rezil etmiş.e tabi normal bişe.ssnin benmişim gibi yazdığınîzda biliyorum.beni çekemiyorsun.egonu beslemekten karakterin aç kalmış pros.pu kızı hahahahahahahahhah
 4. S.kik alpın anası - 18.02.2020 07:20
  Evet ben gerçkten s.kik aklın anasıyım.kızım bana bir ya.rrak takarız.ondan sonra bende seni si.kerim baba ya bide 8 yaşında bir oros.pu s.ikik ve gavatsın.hadi kızım bu siteden 269ıkim ondan sonra seni babamla ikimiz.si.kcez. affferriiiinnn benim oros.pu kızımmmmmmmmmmmmm am.ımmmmmmm
 5. S.kik alpın anası - 18.02.2020 07:19
  Evet ben gerçkten s.kik aklın anasıyım.kızım bana bir ya.rrak takarız.ondan sonra bende seni si.kerim baba ya bide 8 yaşında bir oros.pu s.ikik ve gavatsın.hadi kızım bu siteden 269ıkim ondan sonra seni babamla ikimiz.si.kcez. affferriiiinnn benim oros.pu kızımmmmmmmmmmmmm am.ımmmmmmm
 6. S.kik alpın anası - 18.02.2020 07:15
  Lan kızım sen gavat mısın.babqn seni şöylee yine bir zevkle s.iksin de akıllan.23 cm doyarsın.kızım seni ben eğitimini aldırmak için okullara ne paralar harcıyorum sen biliyor musun birde 8 yaşınnda bir si.kiksin.
 7. Darnellbouth - 18.02.2020 05:33
  Äîìîôîíäîìîôôîí
 8. Jj - 18.02.2020 02:28
  Yy
 9. Kk - 18.02.2020 00:20
  Uu
 10. Taklitçi orospu ecrinin annesi - 17.02.2020 22:48
  Kızım tam bir kahpe or.ospusun beni geçtin gavat baban ve ben senle gurur duyuyoruz gel bide baban si.ksin bende takma yarrak takıp sik.eyim canım oro.spu kızımmmm
 11. Eje - 17.02.2020 22:46
  Eu
 12. Taklitçi orospu ecrin - 17.02.2020 22:43
  Evet ben ecrin oro.spusu alp abimi taklit ediyorum götüme giren yattanlar çok sert olduğu için acısını alp abiden çıkarıyorum
 13. Alp - 17.02.2020 21:58
  Şeftali suyu beni s.ikkkkk a.mımı parmaklıyorum şuan.bebeğim hadi si.k beniiii
 14. Alp - 17.02.2020 21:57
  Ayol beni su.kmek isteyen yok muuu.ben kızım 8 yaşında bir veledim.herkes beni si.kdiği için bende herekese yav.şıyorum.beniii si.kiiiiiiinn a.mım yanıyorrrrrrrr
 15. Ecrin kara - 17.02.2020 21:47
  Amım neden şeftali gibi söylim sadece benim parmaklarım deydi ve kılsız pürüzsüz tertemiz
 16. Ecrin kara - 17.02.2020 21:46
  Bilmediğin şeyi söylim bende olmayan şeyi anlatamıcağım için öyle dedim yani çok ortak yönümüz var alp ay beni sirken yokmu ayolll sirk beni sirk beni kendime getir buna ihtiyacım var darma duman oldu amım parmaklanmaktağnnn
 17. Ecrin kara - 17.02.2020 19:33
  Canım benim a.mk oros.pusu oturur sana şerefi anlatırdım ama bilmediğin şeyi dinlemek sana ağır koyabilir hahhaahahahahha
 18. Ecrin kara - 17.02.2020 19:33
  Canım benim a.mk oros.pusu oturur sana şerefi anlatırdım ama bilmediğin şeyi dinlemek sana ağır koyabilir hahhaahahahahha
 19. Alp - 17.02.2020 17:14
  Ya ananı sıktığım benle yüzleşmeye bile götü olmayan o.rospu çocuğunun tekisin bak tekrar bırakıyorum instagram kevinn0x gel hele gel oçç
 20. Ecrin kara - 17.02.2020 17:00
  Lan velet ins yoktur şimdi senin ahahahahh
 21. Ecrin kara - 17.02.2020 16:58
  Ohaa bakın veletmiş.vay velet hahahahah601h601h601hshahahah salak velet
 22. Alp - 17.02.2020 16:57
  Ay ben oros.pu bir kızîm.ben herkesi kırîyorum.sben aslında küçük a.mlı 8 yaşında bir kızım.her duşa girdiğimde azıyorum.a.mımı parmaklıyorum.ayol ben şeref.sizim bana güvenmeyin
 23. Ecrin kara - 17.02.2020 16:55
  Lan oros.pu niye benim adımda benmişim gibi yazıyorsun.şeref.siz
 24. Ecrin kara - 17.02.2020 16:54
  Lan oros.pu niye benim adımda benmişim gibi yazıyorsun.şeref.siz
 25. Ecrin kara - 17.02.2020 11:04
  Şeftali gibi amım var türlü türlü huyum var ayol nimete saygı duyun y
 26. Ecrin kara - 17.02.2020 11:00
  Ay bebeğim ben seni tanıyorum yazmama gerek yok
 27. Alp - 17.02.2020 06:51
  Gizemli wep sg ozaman
 28. Gizemli wep - 17.02.2020 06:40
  Arkadaşlar siteyi kötü güne saldiniz burayı artik boş bir yer yaptiniz
 29. Alp - 16.02.2020 23:54
  Ya şu ecrin kaya adına yazan reis kim bana instagramdan yazsın tanışlam yaw bi :D Intstagram:kevinn0x
 30. Ecrin kara - 16.02.2020 23:52
  Kusura bakmayın ben kendi a~ltına her gün kaçıran 14 yaşında bir kızım d.uş alırken parmaklarım a.mıma kaçtı zevkten havalara uçtum daha çok uçmama yardımcı olucak tek şey vampir bulmam sonra sonsuza kadar o zevki koca yaraklı birinden yiyince bulutlara uçucam
 31. Alp - 16.02.2020 23:38
  En azından rom isimle yazan biri değiliz :)
 32. Jdmdlnd - 16.02.2020 23:27
  Çok boş yapmışsınız.
 33. Alp - 16.02.2020 23:15
  Ecrin anneni babanın gözleri önünde silmekten yazmıyorum oro spu çocuğu instagram versene şenlere tanışalım yedi ceddini sikyim bi
 34. Ecrin kara - 16.02.2020 22:31
  Noldu lan niye yazmıyosuj tabi bı laf bulamıyorsun.kaşar sonuçta normal bise
 35. Ecrin kara - 16.02.2020 22:29
  Egonu doyurmaktan karakterin aç kalmış bebeğim
 36. Ecrin kara - 16.02.2020 22:28
  Hahahahhaahahah.bu sitedeki herkes sapık.herkes birbirini a.mla si.kle uğraşıyo.bu site ne kadar sapıklaştı bee
 37. Ecrin kara - 16.02.2020 22:27
  Ana baba karıştırma a.mk sen benim annemi si.kmedin am.k salağı ananı babanı si.kmekten öldül601r zaten.mezarlarının önüne senin si.kini koydum.ağlama bebeğim ağlama
 38. Ecrin kara - 16.02.2020 22:24
  Ağlama bebeğim ağlama 3 gün kaldı bayrama.hoooştttt it seni
 39. Alp - 16.02.2020 22:24
  ecrin tamam ağlama anneni sikti.ğim gibi senide sikice.m söylemen yeterdi :D
 40. Alp - 16.02.2020 22:23
  Ecrin senden çok özür dilerim.itersen benim ananı babamı si.k ama lütfen beni affet.senin köpeğin olayım.senjn ben bo.kunu giyim lütfen beni affet
 41. Ecrin kara - 16.02.2020 22:21
  A.mk ben hi269 ins indiremedim sadece Facebook um var.senin gibi velet değilim A.mk oros.pu cocuğu
 42. Ecrin kara - 16.02.2020 22:20
  Sana insan ol dicem ama sana çok zor gelebilir
 43. Ecrin kara - 16.02.2020 22:19
  Lan mal onu sen yazarak ben yazmışım gibi yapma.a.mk salağı.sen beni mal mı sın a.mk.ağlama a.mk köpeği ağlama.lan köpek senden akıllı be
 44. Alp - 16.02.2020 21:27
  Ağlama lan köpekkkkk
 45. Ecrin Kara - 16.02.2020 21:26
  ya Alp yapma ya zaten annemi sikerek öldürdün :(
 46. Alp - 16.02.2020 21:25
  Ecrin senin eski instgram hesabındaki fotorafı biliyorum amk veledi anasını sikriğimininin çocuğu seni
 47. Ecrin kara - 16.02.2020 21:22
  Alp ananın a.mına kadar yolun var.a.mk kaşarı
 48. Alp - 16.02.2020 21:21
  Aşkîm nazlı.sürekli.si.ki j açmaktan bıktîm.seni şu.kmek istiyorum.8 yaşında küçük oros.puyum ama senin a.mını yalamak istiyorummmmmmmmmmmmm aşkımmmm
 49. Ecrin kara - 16.02.2020 21:19
  Benim ismimle yazan kişi oros.pu çocuğudur.lan oros.pu gidiyorsunuz benim ismimle ben yazıyormuşum gibi yapıyorsunuz.si.kikler sizi
 50. Ecrin kara - 16.02.2020 21:19
  Benim ismimle yazan kişi oros.pu çocuğudur.lan oros.pu gidiyorsunuz benim ismimle ben yazıyormuşum gibi yapıyorsunuz.si.kikler sizi
 51. Ecrin kara - 16.02.2020 20:22
  Of ya amımı parmaklamaktan sıkıldım ama koca yaraklı biri bıra bıra sikebilirmi acaba şeftali suyu vardı en son beni sikecek ti vazgeçti çok üzücü
 52. Alp - 16.02.2020 20:12
  Ananı yurdunu sike.rim amk kahpesi
 53. Ecrin kara - 16.02.2020 19:55
  Sende benim ismmde böyle yazdın oros.pu çocuğu
 54. Alp - 16.02.2020 19:09
  ecerin kara ananı süla.leni yedi ced.dini sik.erim benim ismimi kullanan bütün or.ospu çocuk.larına diyorum instagram:kevinn0x
 55. Alp - 16.02.2020 18:51
  Nazlı ben tam bir oros.pu çocuğuyum ben 8 yaşındayım.her kızı şu.ki.yo.rum senin ananıda babanıza ak.k.cemben tam bir si.ki.kim aşkımmm
 56. Ecrin kara - 16.02.2020 18:42
  Ya o benim ismimle yazan kişi tam bir oros.pu nazlı sen yazdın biliyorum lan sikdirin benim adımı yazıp sanki ben yazmışım gibi yapmayın.ben sizin gibi Bosch markalı insan değilim
 57. Ecrin Kara - 16.02.2020 18:31
  ben orul orul bir or.ospu çoc.uğuyum alp ananmı sülalemi siktiği için herkese bulaşıyorum
 58. Ecrin kara - 16.02.2020 16:24
  Önce aklını geliştir ondan sonra beni eleştir
 59. Ecrin kara - 16.02.2020 16:20
  Egonu öyke çok beslemiş sın ki karakterin aç kalmış
 60. Ecrin kara - 16.02.2020 16:10
  Noldu lan laf soksana hadi a.m.m K veledi.anca küfür edersini,.sen adammısın lan.oros.pu kızî kaşarı
 61. Nazli - 16.02.2020 15:23
  Ecrin oruspusu sıkıuorsa gel lann aq topu gel seni nasıl benzetiyorum aq Kaşarı
 62. Ecrin kara - 16.02.2020 09:58
  Nazlı oturur sana şerefi anlatırdım ama kaybettiğin şey sana ağır gelebilir...
 63. Ecrin kara - 16.02.2020 09:53
  Bana akıl verirken kalanı sana yetmiyecekse kendini benim için riske atma tatlım ......
 64. Ecrin kara - 16.02.2020 09:50
  Bilmene
 65. Ecrin kara - 16.02.2020 09:50
  Nazlı tatlım her şeyi bilmeme gerek yok HADDİNİ bil yeter...
 66. Ecrin kara - 16.02.2020 08:53
  Amk bakma o zamn Alp oro.spusu.nazlı sen veletsindir o yüzden yaşını söylemiyorsundur.hajhahahahajahaahah salak.kaşar kızı
 67. Alp - 16.02.2020 03:47
  ecrin kara kafanı sikiyim senin ya her siteye girdiğimde senin yazdıklarını görmek zorundamıyım ben bu internete para ödüyorum amk
 68. Nazlı - 16.02.2020 03:23
  Kim oluyorsun da benim anama babama Küfür ediyorsun lan sen a koyduğumun Kaşarı senin var ya doğduğun yere geri sokarım. Sen var ya Benimle doğru düzgün konuş Orpuçouğu sensin senin her her bütün ailem orspuçouğu ki böyle bir kız dünyaya getirmişler. Benim ağzımı açma. Bana da bulaşma. Küçüktüm diye sana bir boksa demek istemiyorum. Benim burada kimse yaşımı bilmiyor. Hiç kimse de bilemez. O yüzden burada geri zekalı geri zekalılar bana laf sokmaya çalışma bak kızım bana bulaşma bulaşma. Zararlı sen çıkarsın.
 69. Ecrin kara - 15.02.2020 19:54
  Bana sadece vampir olanlar yazsın.baska kaşarlar yazmasın
 70. Ecrin kara - 15.02.2020 19:52
  Nazlî seni yerim dicemde kaşar damağımda yapî347ıyo.amk lan siz önce kendi aykünüzü test edin.ondan sonra bana laf atın.yok veltsin yok bilmem ne.lan yaşîm küçük olabilir ama sizin gibi ayküsü düşük olan değilim.nazlı senin ben amk.orosbu çocuğu dicemde sen orosbu bir kaşarsın.senin ben ananın babanın amk.daha benim yaşîmın büyük mü küçük mü diye ayırt edecek beyniniz yok.birde bana gelmi347 laf atıyosun.önce terbiyeli saygılı ve beyinli olarak gel.ondan sonra bana laf at.
 71. Ecrin kara - 15.02.2020 19:42
  Herkes kendi hayatına baksın benim hayatıma siz karışamazsınız.ayrıca ben çocuk değilim.sizin gibi kaşar değilim.amk karışmayın siz.
 72. Ecrin kara - 15.02.2020 19:40
  Ya sikdirin gidin.bir daha bana bişe yazmayın.
 73. sœur angelique - 15.02.2020 18:56
  bakın bunlara ilgi duymanız araştırma yapmanıza kimse bir şey demiyor ama buraya instagram adreslerini bırakıp ve gerçekten vampirlerin yazmasını bekleyenler var iki dakika durup düşünün ulan ben ne yapıyorum diye ayriyeten burada 18-19 yaşında takılıp milleti tehdit edenler var bu kadar kasmayın kafayı yersiniz amk
 74. Kaçık - 15.02.2020 18:45
  Kendine bakmadan yorum yapanlar onlara acıyorum cidden
 75. Nazli - 15.02.2020 18:34
  Senin o beynini yok ederim çocuk geri zekalı boş şeyler yapma söylerim öğüt de veririm şunu da yaparım her boku yaparım a koyduğumun evladı Ben çok iyi terbiye aldım biliyor musun? Sana da gösteririm Bir ara Tamam ınstagramını versene sana güzel öğütler Verim Burada aylarca yıllarca emek verip de Vampir olamayanlar var ve kalkıp da burada ev adresini veriyorsun. Hadi onu da geçtim boş boş şeyler söylüyorsun. Yok 19 yaşındayım. Yok şu yok bu Erken Erken davranıp da böyle şeyler yaparsan seni herkes küçük düşürür bir kere O yüzden bana bulaşma Aklın varsa bana bulaşma. İnstegram 2nazliyldz ulaş banaaa
 76. Ecrin kara - 15.02.2020 18:16
  Nazlı mısın nesin bir daha bana öğüt verme.önce kendine bakda kendi kendine öğüt ver.ondan sonra bana öğüt ver.yazık valla acıyorum size.ana baba terbiyesi almamışsınız
 77. Ecrin kara - 15.02.2020 18:16
  Nazlı mısın nesin bir daha bana öğüt verme.önce kendine bakda kendi kendine öğüt ver.ondan sonra bana öğüt ver.yazık valla acıyorum size.ana baba terbiyesi almamışsınız
 78. Ecrin kara - 15.02.2020 15:06
  Öfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
 79. Şeftali suyu - 15.02.2020 14:00
  Sanane oç seçil
 80. Ecrin kara - 15.02.2020 13:39
  Öfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
 81. Xxxcz - 15.02.2020 12:46
  Bak ecrin kardeşim burda yıllardır dönüşmek isteyen ama hala dönüşemeyen insanlar var. Siteye gelip beni dönüştürün diyip ev adresini vermen açıkçası saçmalık. Araştırıp somut deliller elde etmelisin bu iş için çabalamalısın. Burda beni dönüştürün diyip adresini vermen sana zarardan başka bişey getirmeyecektir. Çok yazmışsın bu şekilde vaktini daha fazla kaybetme diye yazdım.
 82. Ecrin kara - 15.02.2020 10:00
  Benle gülüp de dalga geçenlere acıyorum gerçekten.ana baba terbiyesi almamışlar gerçekten açıyorum...
 83. Ecrin kara - 15.02.2020 09:57
  Benle dalga geçenlerde kendi hallerine önce bı baksınlar ondan sonra yaşıtlarıyla dalga geçsinler.hem 19 yaşındayım ben bebek değilim.sizin aykünüz olmadîgı için benim yaşımı büyük mü küçük mü diye ayırt edemiyorsunuz.yazık size gerçekten gülüyorum halinize hahahhaahhahahahahah
 84. Ecrin kara - 15.02.2020 09:53
  Mallar şeftali o soruyu sorarken zaten ona vermicem sadece yalancıktan veririm dedi.601angalaklar sizi.son sözüm budur.siz asıl kendi halinize gülün...
 85. Nazli - 15.02.2020 06:54
  Artık acıyorum böyle insanlara gerçekten hani acıyorum artık o kadar gülüyorum ki. Hani sallamıyorum biliyor musun? Sallamıyorum zerre sallamıyorum a koyayım.
 86. Vitjoula - 15.02.2020 03:31
  Hello. Bye.
 87. Kevin - 15.02.2020 02:46
  Bencil insanlar bencil hayaller... ya insanlar delirmeye başladı yada ben fena halde deliriyorum bir şey yazarken söylerken karşınızdaki insanla empati kurun her şeye atlamayın anlatmak istediği şeyi anlatamadan boş boş yorumlar yapıp morallerini bozmayın söyliceklerim bu kadar anlamak isteyen anlar anlamak istemeyenler kendi bilir iyi geceler
 88. seçil - 15.02.2020 02:11
  bu arada benden bir önce ki yazan yazık sana gerçekten yazık
 89. seçil - 15.02.2020 02:10
  bu nasıl bir site lan şaka her hal ciddiye alıp İntegram adresi kurup bana ulaşın diye haykıranlar mı dersin buna itiraz edenler mi dersin bune len :D sdkfbgADIUFB merakımdan Twitter da birisi bahsetmiş bakayım dedim bu derece bilgiyi bu admin nerden biliyor diye şüphe ederken gördüklerim beni benden alıyor
 90. Yazık - 15.02.2020 00:37
  18 yaşımdayım acılarına son vermek için yarrak yemeye bile razısın ecrin acıyorum sana hahahahaha
 91. Ecrin kara - 14.02.2020 21:41
  Vampir olan yok mu ya off
 92. Ecrin kara - 14.02.2020 21:41
  İster bebek diyin jster küfür edin takmıyorum ben veletleri
 93. Ecrin kara - 14.02.2020 21:40
  Sizin gibi 8 yaşındaki veletleri çok gördüm.hep bana küfür ettiler ama ben takmıyorum.cünkü onların markası bosch.nazlı şeftalı serefsizi ve haha yazan kişiler siz ne derseniz diyin beni aşalamayaa calışamicaksınız.hem önemli olan yaş değil burda sizin yaşındaki veletlerde vampir olmak istiyor.meyse ben arkamdan konuşan veletleri takmıyorum.ne derseniz deyin size bişe demicem
 94. Ecrin kara - 14.02.2020 21:36
  Bebek sensin or.ospu çocuğu sen kaç yaşındasın
 95. Ecrin kara - 14.02.2020 21:35
  Bebek sensin or.ospu çocuğu sen kaç yaşındasın
 96. Ecrin kara - 14.02.2020 21:33
  Anon burda mısın lütfen beni vampir yaapppp.ben bu veletlerle uğraşmaktan bıktım
 97. Hahaha - 14.02.2020 21:09
  Büyük harflerle yazmış ciddiye alın bebeyi
 98. Ecrin kara - 14.02.2020 20:44
  NAZLI DALGA GEÇERSEN DALGA GEÇİLİRSİN
 99. Nazli - 14.02.2020 19:57
  Kendinize gelin bir şeyler Bir şey yapmaya çalışın. Elinizden geleni yaptın.Asla Pes etmeyin. Burada da çocuk çocuk laflar edip birbirinizle kavga Edip kalbimizi kırmaya gerek yok. Burada Herkes araştırma yapar. Bilgi toplar ve bir grup içerisinde bu bilgiler verilir. Ama bazı insancıklar var ki hani çığırından cikmış gerçekten cikmış. Hani bu insanlara söylüyorum. Siz asla vampir olamazsıniz. Çünkü buna ne gücünüz ne de kapasiteniz yeter. O yüzden Kendinize çeki düzen verin. İnstegram 2nazliyldz
 100. Nazli - 14.02.2020 19:52
  Burada o kadar geri zekalı kapasitesiz bir insanlar var ki hani gülüp geçiyorum artık gerçekten sizin Amacınız ne sizin Amacınız ne burada hani var ya ne vampir olursunuz böyle giderseniz ne de siradan bir insan olmayi bile beceremezsiniz. böyle gelip burada yok şöyle yok böyle a kodumun bebesi yok Git ananın Sütünü içtin süt için böyle şeyler söylüyorsunuz hani var ya gülüp geçiyorum artık sizlere çünkü hani gerçekten çığırından çıktı bu site gerçekten hani çok boş yapan insanlar var burada Ecrin misin nesin Hani 19 yaşındaysan neden uğraşıyorsun ki geç yani gerçekten hani neden uğraşıyorsun ki burada yok Ben 19 yaşındayım iddia ediyorsun 19 yaşında olman sana burada senin olgun olduğunu ispat etmiyor ama Senin burada haraketlerin yanlış anlama 7 8 yaşlarda Gözüküyorsun. Hani burada amacın neyse onu çabala yok. Hani bu kadar boş şeylerle uğraşma çünkü Gerçekten Dalga geçiyoruz. Herkes seninle dalga geçiyor. 19 yaşında olup olmaman senin olgun olduğunu göstermiyor. Anladın mı göstermiyor kardeşim göstermiyor.
1 ile 100 arası gösteriliyor. Toplam: 9841 yorum
Yorumlar Yükleniyor


 

Son Yorumlar

Ecrin kara , Vampir nasıl olunur? için;
Aynen ya.birde bu si.kik Alp hayvan bile değil yani başka bir cinsten ahahhahahaahahhahh 18.02.2020
Si.kik Alpin anası, Vampir nasıl olunur? için;
Kîzîj evet ya bu tam bir oros.pu gavat si.kik bir evler dicemde bu nasıl bir evlat hayvan hYvan 18.02.2020
Ecrin kara , Vampir nasıl olunur? için;
Alp anan hahahahahahhaha seni rezil etmiş.e tabi normal bişe.ssnin benmişim gibi yazdığınîzda biliyorum.beni çekemiyorsun.egonu beslemekten karakterin 18.02.2020
S.kik alpın anası, Vampir nasıl olunur? için;
Evet ben gerçkten s.kik aklın anasıyım.kızım bana bir ya.rrak takarız.ondan sonra bende seni si.kerim baba ya bide 8 yaşında bir oros.pu s.ikik ve gav 18.02.2020
S.kik alpın anası, Vampir nasıl olunur? için;
Evet ben gerçkten s.kik aklın anasıyım.kızım bana bir ya.rrak takarız.ondan sonra bende seni si.kerim baba ya bide 8 yaşında bir oros.pu s.ikik ve gav 18.02.2020
S.kik alpın anası, Vampir nasıl olunur? için;
Lan kızım sen gavat mısın.babqn seni şöylee yine bir zevkle s.iksin de akıllan.23 cm doyarsın.kızım seni ben eğitimini aldırmak için okullara ne paral 18.02.2020
Darnellbouth, Vampir nasıl olunur? için;
Äîìîôîíäîìîôôîí 18.02.2020
Jj, Vampir nasıl olunur? için;
Yy 18.02.2020
Kk, Vampir nasıl olunur? için;
Uu 18.02.2020
Taklitçi orospu ecrinin annesi, Vampir nasıl olunur? için;
Kızım tam bir kahpe or.ospusun beni geçtin gavat baban ve ben senle gurur duyuyoruz gel bide baban si.ksin bende takma yarrak takıp sik.eyim canım oro 17.02.2020

Kişi yaptığı yorumdan kendisi sorumludur.